https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 81
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2928686
31966
474
0
800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1950-1960. 5db-os vegyes sport kitűző és jelvény tétel, közte 1959. "VII. Fesztivál" festett Al díjkitűző (22x16mm) T:AU,XF
Das Lot is nicht erreichbar
2827612
31967
474
0
500
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1951. "Nemzetközi Szövetkezeti Nap 1951" kétoldalas, bronzozott Zn díjérem dísztokban (40mm) T:2- 2970002
31968
474
0
500
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1953. "MHK (Munkára, harcra kész) Ismétlő I " Rákosi-címeres bronz kitűző (23x17mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2886685
31969
474
0
500
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1953. "Népstadion 1953.VIII.20." ezüstözött bronz kitűző a megnyitásra T:XF,VF kopott ezüstözés
Das Lot is nicht erreichbar
3148807
31970
474
0
5000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1954. "XII. Nyári Főiskolai Világbajnokság - Budapest 1954" aranyozott, zománcozott bronz jelvény szalagon, "Compétiteur (Versenyző)" feliratú fém kitűzővel T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2619770
31971
474
0
1200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1956. "Kilián György seregszemle / A seregszemle budapesti döntőjén elért eredményért" kétoldalas aranyozott Br emlékérem (80mm) T:2 patina, kopott aranyozás
Das Lot is nicht erreichbar
2879012
31972
474
0
3200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1958. "Magyar Lovas Szövetség O.B. I. - Székesfehérvár" bronz sport emlékplakett füllel (53x60mm) T:XF patina
Das Lot is nicht erreichbar
3179485
31973
474
0
1400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1959. "Néphadsereg Bajnokság" egyoldalas bronz díjplakett, hátoldalán "1959. évi heő. tiszti I. labdarúgó bajnokcsapat" gravírozással, eredeti tokban (50x59mm) T:XF 2968215
31974
474
0
800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1960-1970. "Edzett ifjúságért" műgyantás, festett Al kitűző (32mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
2832159
31975
474
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1960-1970. "XXII. Ker. Kiváló Sport Munkáért" zománcozott emléktábla (160x110mm) T:2 kis zománckopások
Das Lot is nicht erreichbar
2827976
31976
474
0
500
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1962. "KATE 1962" zománcozott fém turista jelvény T:2
Das Lot is nicht erreichbar
2928632
31977
474
0
500
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1965. "Universiade Budapest" műgyantás fém jelvény (20x15mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse