Vitéz Bertalan Árpád (1898-1941) a magyar ejtőernyős fegyvernem egyik megszervezőjének portréja, pecséttel jelzett fotó Mindszenty pozsonyi műterméből, 22,5×17 cm
Ernst-Wilhelm Reinert (1919-2007) német Luftwaffe pilóta, repülő ász (174 légi győzelem; négy alkalommal is sikerült legalább 5 ellenséges gépet lelőnie egy nap alatt) autográf aláírása őt ábrázoló képen (későbbi előhívás), 20x11,5 cm / Autograph signature of Ernst-Wilhelm Reinert (1919-2007) German Luftwaffe pilot, flying ace (174 aerial victories; he was "ace-in-a-day" four times, shooting down five or more aircraft on a single day), on a photo (later copy), 20x11.5 cm
Olvashatatlan jelzéssel: Stromfeld Aurél (1878-1927) vezérkari ezredes, az Osztrák-Magyar Monarchia vezérkari tisztje, a Tanácsköztársaság idején a magyar Vörös Hadsereg vezérkari főnöke. Rézkarc, papír, jelzett, a lap kissé hullámos, 29x19,5 cm