Militaria

Zahl der Lose: 146

cca 1930-1970 Vegyes magyar katonákat ábrázoló felvételek (technikusok, híradósok, műszaki tisztek), össz. 25 db fotó, változó méretben és állapotban
17625.

Rufpreis:
1 600 HUF

17626.

Rufpreis:
6 000 HUF

17628.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

1937 Bp., Vitéz Rátz Jenő honvéd vezérkari főnök levele, aláírásával
17629.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

1944.XII.29 össz. 5 db II. világháborús, a szovjetek által terjesztett kétoldalas röplap a budapesti ostrom idejéből: Ultimátum (2 db, magyar és német nyelven) és Szovjet parlamenterek meggyilkolásával kapcsolatos (2 db magyar és 1 db német ny), részben szakadásokkal.
17630.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

1942 Czapik Gyula egri érsek tábori misét tart, kartonra ragasztott fotó, feliratozva, foltos, 17,5×23,5 cm
17631.

Rufpreis:
3 000 HUF

1954 Katonaemlék, üveg keret rajzolt díszítéssel, behelyezhető fényképpel, szép állapotban, 13×9 cm
17632.

Rufpreis:
4 000 HUF

1915 Osztrák-magyar védőállások a keleti fronton (Dunajec folyó, Lengyelország), a gorlicei áttörést követően. Eredeti fotó, 14,5x9 cm / 1915 Austro-Hungarian defensive positions on the Eastern Front (Dunajec river, Poland), after the Gorlice-Tarnów offensive. Original photo, 14.5x9 cm
17633.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1940 Csendőröket ábrázoló fotók, 4 db + 1 db későbbi előhívás, 7x5 cm és 10x6,5 cm között
17634.

Rufpreis:
4 000 HUF

1915, MZ Austria tál, belsejében címerrel és világháborús emlékszöveggel: "Istenért. Királyért. Hazáért. / Világháború 1914/15." Jelzett, repedéssel, kopott, d: 23 cm
17635.

Rufpreis:
5 000 HUF

Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, 29. gyalogos hadosztály, Kimura tulajdonosi megjegyzéssel, páros zászló és kalligrafikus díszítéssel, kis kopással, d: 8 cm
17636.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, 15. gyalogos hadosztály, sérüléssel, d: 5,5 cm
17637.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF