Militaria Zahl der Lose: 146
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2907225
17625
474
Military
cca 1930-1970 Vegyes magyar katonákat ábrázoló felvételek (technikusok, híradósok, műszaki tisztek), össz. 25 db fotó, változó méretben és állapotban 3161375
17626
474
Military
2667228
17628
474
3400
Military
3202311
17629
474
4800
Military
1937 Bp., Vitéz Rátz Jenő honvéd vezérkari főnök levele, aláírásával
3215143
17630
474
Military
1944.XII.29 össz. 5 db II. világháborús, a szovjetek által terjesztett kétoldalas röplap a budapesti ostrom idejéből: Ultimátum (2 db, magyar és német nyelven) és Szovjet parlamenterek meggyilkolásával kapcsolatos (2 db magyar és 1 db német ny), részben szakadásokkal. 3221206
17631
474
Military
1942 Czapik Gyula egri érsek tábori misét tart, kartonra ragasztott fotó, feliratozva, foltos, 17,5×23,5 cm
3220289
17632
474
Military
1954 Katonaemlék, üveg keret rajzolt díszítéssel, behelyezhető fényképpel, szép állapotban, 13×9 cm 3219719
17633
474
Military
1915 Osztrák-magyar védőállások a keleti fronton (Dunajec folyó, Lengyelország), a gorlicei áttörést követően. Eredeti fotó, 14,5x9 cm / 1915 Austro-Hungarian defensive positions on the Eastern Front (Dunajec river, Poland), after the Gorlice-Tarnów offensive. Original photo, 14.5x9 cm 3219709
17634
474
Military
cca 1940 Csendőröket ábrázoló fotók, 4 db + 1 db későbbi előhívás, 7x5 cm és 10x6,5 cm között
3214052
17635
474
Military
1915, MZ Austria tál, belsejében címerrel és világháborús emlékszöveggel: "Istenért. Királyért. Hazáért. / Világháború 1914/15." Jelzett, repedéssel, kopott, d: 23 cm
3221570
17636
474
3200
Military
Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, 29. gyalogos hadosztály, Kimura tulajdonosi megjegyzéssel, páros zászló és kalligrafikus díszítéssel, kis kopással, d: 8 cm 3221566
17637
474
Military
Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, 15. gyalogos hadosztály, sérüléssel, d: 5,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF