Drucksachen

Zahl der Lose: 342

cca 1920-1940 3 db háború előtti turisztikai katalógus, benne IBUSZ útitervek c. kiadvány
18167.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

cca 1920 Horoszkóp, csillagjóslás mozgatható táblával, kerékkel
18168.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1920-1930 Táncosnő, nyomat, papír, paszpartuban, 15×12 cm
18169.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1920 Margaret Tarrant (1888-1959): "Foreign Children". Színes nyomat (fotolitográfia), papír. Paszpartuban, bontatlan fóliában, látható méret: 9x15 cm, teljes: 19,5x26,5 cm
18170.

Rufpreis:
2 000 HUF

1920-1930 6 db Századunk és Huszadik század c. folyóirat szórványszámok
18171.

Rufpreis:
3 000 HUF

18172.

Rufpreis:
8 000 HUF

1922-1923 Zászlónk c. ifjúsági lap teljes évfolyama egybekötve, XXI. évf. 1-10. sz., 1922. szept. 15. - 1923. jún. 15. Szerk.: Sík Sándor, Radványi Kálmán. Márton Lajos és mások illusztrációival. Félvászon-kötésben, kissé sérült, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, egy lap sarkán hiánnyal.
18173.

Rufpreis:
1 600 HUF

18174.

Rufpreis:
1 400 HUF

1925 Ricordo di Venezia - Vedute Artiche, Edit. A. Scrocchi Venezia, színes képekkel, viseltes állapotban, 17×24 cm
18175.

Rufpreis:
1 600 HUF

1925 A ciszterci rend székesfehérvári Szent István Reálgimnáziumának CXII. értesítője az 1924-25. iskolai évről. Székesfehérvár, 1925, Debreczenyi István-ny., 86+(2) p.+ 4 (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírkötés, sérült, javított borítóval és gerinccel, néhány lapon beragasztott fotókkal, névsorokkal, bejegyzésekkel.
18176.

Rufpreis:
2 400 HUF

18177.

Rufpreis:
5 000 HUF

1926-1940 A Nyugat c. folyóirat 4 db szórvány száma
18178.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF