cca 1920 Margaret Tarrant (1888-1959): "Foreign Children". Színes nyomat (fotolitográfia), papír. Paszpartuban, bontatlan fóliában, látható méret: 9x15 cm, teljes: 19,5x26,5 cm
1922 Ipari és kereskedelmi beszerzési források. Handels-Handbuch für den Orient. Alamanach Commercial Pour L'Orient. Szerk. a m. kir. Kereskedelmi Muzeum aligazgatója A[rmin] Sasvári. Bp., 1922, Pallas, 1 (térkép) t.+XXVIII.+784 p. Francia és német nyelven. Korabeli reklámokkal. Fekete-fehér szövegközti képekkel illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, volt könyvtári példány, a térképen szakadással, a lapok alsó szélein szakadásokkal (703-770.), aláhúzásokkal, bejegyzésekkel.
1922-1923 Zászlónk c. ifjúsági lap teljes évfolyama egybekötve, XXI. évf. 1-10. sz., 1922. szept. 15. - 1923. jún. 15. Szerk.: Sík Sándor, Radványi Kálmán. Márton Lajos és mások illusztrációival. Félvászon-kötésben, kissé sérült, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, egy lap sarkán hiánnyal.
cca 1923-1944 A budapesti IX. kerületi M. Kir. Állami Fáy András Reálgimnázium értesítője, össz. 33 db, közte duplumokkal. Kiadói papírkötés, változó állapotban (többségében foltos borítókkal, néhány kevés sérült, szétváló fűzés is, belül általában jó állapotban).
1925 A ciszterci rend székesfehérvári Szent István Reálgimnáziumának CXII. értesítője az 1924-25. iskolai évről. Székesfehérvár, 1925, Debreczenyi István-ny., 86+(2) p.+ 4 (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírkötés, sérült, javított borítóval és gerinccel, néhány lapon beragasztott fotókkal, névsorokkal, bejegyzésekkel.