Bernhard Plockhorst (1825-1907) után: A Szent Család. Kromolitográfia, papír, jelzett a litográfián: B. Plockhorst 1902. Feltekerve, foltos, viseltes állapotban, 88x60 cm
[A drezdai új piacépület tervei] vordere Facciata zur Haupt Wache auf dem neuem Markt in Dresden. 5 db látkép és alaprajz. ca 1750 Martin Engelbrecht rézmetszete. / Plan of a ship-mill. Engraving 28x17 cm
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883), Johann Poppel (1807-1882): A városháza Pesten. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, 11,5x17,5 cm. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben.
Sátoraljaújhely - S. A. Ujhely Keleti Gusztáv (1834 - 1902 ) festménye nyomán készült litográfia. Megjelent: Tokaj-hegyaljai album.Özvegy Fuchs Györgyné műintézete München kiadásában 1867-ben. 160 x 255 mm Foltos
Tokaj Keleti Gusztáv (1834 - 1902 ) festménye nyomán készült litográfia. Megjelent: Tokaj-hegyaljai album.Özvegy Fuchs Györgyné műintézete München kiadásában 1867-ben. 160 x 255 mm Foltos, bevágással
Keleti Gusztáv (1834 - 1902 ) - A sárospataki vár Keleti Gusztáv képe nyomán készült litográfia.Megjelent: Tokaj-hegyaljai album.Özvegy Fuchs Györgyné műintézete München kiadásában 1867-ben. 160 x 255 mm Foltos
Lotz Károly (1833-1904) után, Marastoni József (1834-1895): Széna gyűjtés. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Széle kissé foltos, 32x44 cm Félbe hajtva