Stich

Zahl der Lose: 43

Bernhard Plockhorst (1825-1907) után: A Szent Család. Kromolitográfia, papír, jelzett a litográfián: B. Plockhorst 1902. Feltekerve, foltos, viseltes állapotban, 88x60 cm
11204.

Rufpreis:
12 000 HUF

Indiánok fegyverei (Waffen der guyanischen Indianer, no. 13.). Rézmetszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban. 19x14 cm
11205.

Rufpreis:
1 200 HUF

[A drezdai új piacépület tervei] vordere Facciata zur Haupt Wache auf dem neuem Markt in Dresden. 5 db látkép és alaprajz. ca 1750 Martin Engelbrecht rézmetszete. / Plan of a ship-mill. Engraving 28x17 cm
11206.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ludwig Rohbock (1820-1883)-J(ohann) Poppel (1807-1882): Miskolcz. Színezett acélmetszet, papír, paszpartuban, jelzett a metszeten, 11×16,5 cm
11208.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883), Johann Poppel (1807-1882): A városháza Pesten. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, 11,5x17,5 cm. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben.
11209.

Rufpreis:
5 000 HUF

XIX. sz. Kaart van Jerusalem en de omstreken, Jeruzsálem térképe, litográfia, papír, holland nyelven, üvegezett fa keretben, 22x16 cm
11210.

Rufpreis:
3 000 HUF

11211.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

11212.

Rufpreis:
6 000 HUF

11213.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Bibliai és egyházi jelenetek. Rézmetszet, vászon, kartonra kasírozva. Foltos. Fakeretben. 12x45,5 cm.
11214.

Rufpreis:
2 400 HUF

11215.

Rufpreis:
1 000 HUF

11216.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF