11024.
Beendet 474. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,94 EUR, 43,75 USD
Országh jelzéssel: Balatoni halászok. Olaj, vászon. Apró sérülésekkel. 40x57 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.