11113.
Beendet 474. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 800 HUF
10,30 EUR, 11,88 USD
Olvashatatlan (Lukács...?) jelzéssel: Vízparti táj. Akvarell, papír. Hátoldalán Zichy Galéria Alkotóközösség raglapjával. Üvegezett fakeretben, 35x49 cm