11019.
Beendet 474. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
11 000 HUF
29,81 EUR, 34,38 USD
Keszi-Kortész (?) jelzéssel: Szalonban olvasó. Olaj, vászon. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben. 80×60 cm