Iványi Grünwald Béla jelzéssel: Gémeskút. Olaj, farost. Kissé sérült. ... https://www.darabanth.com/de/474-Fernauktion/474.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500002/Ivanyi-Grunwald-Bela-jelzessel-Gemeskut-Olaj-farost-Kisse-serult-43x61-cm~II3216284
3216284
10953
474
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
6 000 HUF 16,26 EUR , 18,75 USD
Beschreibung: Iványi Grünwald Béla jelzéssel: Gémeskút. Olaj, farost. Kissé sérült. 43x61 cm
: nagy_andras