A magyar kőolaj és gázipar fejlődése felszabadulásunk óta. Szerk.: Bese Vilmos. Bp., 1965, OKGT. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, karton tékában. Megjelent 2100 példányban. Benne a kiadó, az Országos Kőolaj- és Gázipari Tröszt (OKGT) a könyvhöz mellékelt kísérőlevele.