Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 27

19229.

Rufpreis:
2 000 HUF

A vízijártassági vizsga módosított anyaga. (Gyakorlati útmutató a vízen járóknak). Bp., 1958, Sport, 61+(3) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes, foltos borítóval.
19230.

Rufpreis:
1 400 HUF

Endrődi Lajos: Akik nem ismerik a félelmet. H.n., é.n. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19231.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szendrő Szabolcs-Németh Géza: Fél lábbal a csúcson. A szerző, Szendrő Szabolcs (1946-) hegymászó, az 1996-os első magyar Mount Everest expedíció tagja által DEDIKÁLT példány! Bp., 1997, Korona. Kiadói papírkötés, tartalomjegyzékben tollas aláhúzásokkal.
19232.

Rufpreis:
6 000 HUF

Arnold Schwarzenegger - Douglas Kent Hall: Utam a csúcsra. A testépítés nagykövete. Ford.: Kósa Edit. Bp., 1988, Hírnök. Kiadói papírkötés.
19233.

Rufpreis:
2 800 HUF

Papp László hatvan éves. Bp., 1986., Sportpropaganda Vállalat, 24 p. Kiadói papírkötés.
19234.

Rufpreis:
1 600 HUF

Curry, Manfred: Versenytaktika kérdés-felelet. Magyar nyelvre átdolgozta Papp László és Szemes György. Budapest, 1952. (Nyomda nélkül). 92 (helyesen 93) t. Harántfolio. Egyetlen magyar kiadás. A vitorlásversenyek taktikai kézikönyve, minden táblán a hajózási ábrák alatt értelmező szöveggel, megoldókulcs nélkül. Manfred Curry (1899-1953) amerikai orvos, feltaláló és vitorlázó az 1930-as évek ünnepelt vitorlás versenyzője, illetve taktikai kézikönyvek szerzője volt. Fűzve, illusztrált, enyhén sérült kiadói borítóban, a hátsó fedőborítón halvány foltossággal. Ritka.
19235.

Rufpreis:
1 800 HUF

1904 A Magyarországi Tornaegyletek VI-ik évkönyve. Bp., 1904. Kellner Jenő. 45 p + 1 t. Számos illusztrációval.
19236.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

19237.

Rufpreis:
2 400 HUF

19238.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kocsis L. Mihály: Szenvedésbe ágyazott gyönyörűség. Balczó Andrással beszélget Kocsis L. Mihály. A szerző, Kocsis L. Mihály (1943 - ) író, újságíró által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., én., Kairosz. Kiadói papírkötés.
19239.

Rufpreis:
1 600 HUF

19240.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF