Dr. Nógrádi László: Séták a nagy természetben. Dr. Lutz K. G. "Wanderungen" c. munkája nyomán hazai viszonyainkhoz alkalmazkodva. A közönség s különösen az ifjúság számára: - -. Bp.,1914, Athenaeum. 25 színes képtáblával, Kiadói festett, címképes egészvászon kötés, kis kopottsággal, hátsó előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel