Papp Géza: Egy tábori lelkész harctéri naplója. A szerző által DEDIKÁLT! Debrecen, 1916. Hegedüs-Sándor. Szecessziós, aranyozott egészvászon-kötés (Dávidházy Kálmán, Debrecen), kissé kopott borítóval.