Gläser Zahl der Lose: 346
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3189116
12318
473
4200
Glass-objects
Mats Jonasson (svéd, 1945-): Ólomkristály asztaldísz, jelzett, eredeti sérült dobozában, m: 7,5 cm 3192040
12319
473
Glass-objects
3 darab antik patikai üveg, m: 13,5 cm
2729727
12320
473
Glass-objects
Ólomkristály likőrös palack, kopásnyomokkal, m: 29 cm
3163646
12321
473
Glass-objects
Murano levélnehezék. Öntött üveg, beleolvasztott színes virágcsokor felépítménnyel, gömbalakú üvegtest, jelzés nélkül, cca 20. sz. első fele, hibátlan, m: 7 cm
3163643
12322
473
3800
Glass-objects
Bohemia levélnehezék. Öntött üveg, beleolvasztott színes virágcsokor felépítménnyel, ékkőszerűen lapokra fazettált, jelzés nélkül, cca 20. sz. első fele, kis pattogzással, m: 8,5 cm
3163641
12323
473
4800
Glass-objects
Bohemia levélnehezék. Öntött üveg, beleolvasztott virágcsokor felépítménnyel, ékkőszerűen lapokra fazettált, jelzés nélkül, cca 20. sz. első fele, minimális kopással, m: 8,5 cm
2786297
12324
473
3200
Glass-objects
Kék kristály váza, csorbákkal, m: 14,5 cm
3032835
12325
473
Glass-objects
Walther glass kristály, kínáló, gyűmölcsöstál, eredeti dobozában, leírással d: 21 cm
2912639
12326
473
Glass-objects
6 darab skandináv kristály tárgy, közte kínáló, váza, stb., jelzettek is, d: 15 cm alatt, szép állapotban
3113921
12327
473
5500
Glass-objects
Murano millefiori levélnehezék. Jelzés nélkül, hibátlan, d: 6 cm
3100278
12328
473
4400
Glass-objects
Német ólomkristály téglatest orchideaváza. Címkével jelzett, hibátlan, 14x7x3,5 cm
3161947
12329
473
Glass-objects
Murano nagyobb méretű levélnehezék. Belső színezett és buborékos díszítéssel, örvényszínezéssel és úszó hal figurákkal. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 7,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF