Gläser

Zahl der Lose: 346

Mats Jonasson (svéd, 1945-): Ólomkristály asztaldísz, jelzett, eredeti sérült dobozában, m: 7,5 cm
12318.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

3 darab antik patikai üveg, m: 13,5 cm
12319.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ólomkristály likőrös palack, kopásnyomokkal, m: 29 cm
12320.

Rufpreis:
3 000 HUF

Murano levélnehezék. Öntött üveg, beleolvasztott színes virágcsokor felépítménnyel, gömbalakú üvegtest, jelzés nélkül, cca 20. sz. első fele, hibátlan, m: 7 cm
12321.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bohemia levélnehezék. Öntött üveg, beleolvasztott színes virágcsokor felépítménnyel, ékkőszerűen lapokra fazettált, jelzés nélkül, cca 20. sz. első fele, kis pattogzással, m: 8,5 cm
12322.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Bohemia levélnehezék. Öntött üveg, beleolvasztott virágcsokor felépítménnyel, ékkőszerűen lapokra fazettált, jelzés nélkül, cca 20. sz. első fele, minimális kopással, m: 8,5 cm
12323.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Kék kristály váza, csorbákkal, m: 14,5 cm
12324.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Walther glass kristály, kínáló, gyűmölcsöstál, eredeti dobozában, leírással d: 21 cm
12325.

Rufpreis:
1 400 HUF

6 darab skandináv kristály tárgy, közte kínáló, váza, stb., jelzettek is, d: 15 cm alatt, szép állapotban
12326.

Rufpreis:
5 000 HUF

Murano millefiori levélnehezék. Jelzés nélkül, hibátlan, d: 6 cm
12327.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Német ólomkristály téglatest orchideaváza. Címkével jelzett, hibátlan, 14x7x3,5 cm
12328.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Murano nagyobb méretű levélnehezék. Belső színezett és buborékos díszítéssel, örvényszínezéssel és úszó hal figurákkal. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 7,5 cm
12329.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF