Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 947

10025.

Rufpreis:
420 000 HUF
1 138,21
1 312,50

10026.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Papp Oszkár (1925-2011): Absztrakt kompozíció (cím nélkül). Vegyes technika, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 24×33 cm
10027.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Miháltz Pál (1899-1988): Absztrakt kompozíció (cím nélkül), 1948. Akvarell, papír, jelezve jobbra fent. Üvegezett fakeretben. 27,5×41 cm
10028.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Perneczky Géza (1936-), Ruggero Maggi (1950-), Vittore Baroni (1956-), Clemente Padin (1939-): Mail art művek, össz. 7 db. Klf. sokszorosított technikák, papír, részben jelzett (mindkét Perneczky Géza mű jelzett), egy kartonlapra kasírozva, klf. méretekben (Perneczky Géza művek: 21x15 és 21x29,5 cm).
10029.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Lux Antal (1935-): Bábuk, 1970. Szitanyomat, papír. Jelzett és datált (A Lux 70), számozott: 9/30. 40x46 cm. Magyarországon nagyon ritka klasszikus pop art mű, mivel a művész Nyugat-Németországban alkotta! / Antal Lux (1935-): Puppets. Serigraphy on paper. Signed and dated (A Lux 70), numbered: 9/30. 40x46 cm . Very rare work from the classic period of pop art, made in West Germany!
10030.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

10031.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Szurcsik József (1959-): Ziggurat. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (119/200), 23x29 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
10032.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Püspöky István (1950-2018): Segíts! (cím nélkül), 1984. Vegyes technika, papír, jelzett. 50×70 cm.
10033.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

10034.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Frank Magda (1914-1997): Kompozíció sárgával. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/40), 33x18 cm
10035.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10036.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF