Papp Oszkár (1925-2011): Fejkonstrukció IV, 1970. Vegyes technika, smirglipapír, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Kissé kopott fakeretben. 45×41,5 cm
Perneczky Géza (1936-), Ruggero Maggi (1950-), Vittore Baroni (1956-), Clemente Padin (1939-): Mail art művek, össz. 7 db. Klf. sokszorosított technikák, papír, részben jelzett (mindkét Perneczky Géza mű jelzett), egy kartonlapra kasírozva, klf. méretekben (Perneczky Géza művek: 21x15 és 21x29,5 cm).
Lux Antal (1935-): Bábuk, 1970. Szitanyomat, papír. Jelzett és datált (A Lux 70), számozott: 9/30. 40x46 cm. Magyarországon nagyon ritka klasszikus pop art mű, mivel a művész Nyugat-Németországban alkotta! / Antal Lux (1935-): Puppets. Serigraphy on paper. Signed and dated (A Lux 70), numbered: 9/30. 40x46 cm . Very rare work from the classic period of pop art, made in West Germany!
Gaál József (1960-): "Machine á terre" - Földszerszám, 1990. Litográfia, papír. Jelzett, művészpéldány EA XVI./XVI. számozással. 38,5×53,5 cm cm / Litograph on paper, signed, artist's proof EA XVI./XVI.
Szurcsik József (1959-): Ziggurat. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (119/200), 23x29 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.