Bücher: Andere Sprachen Zahl der Lose: 40
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3210119
20855
473
4200
Books: Other languages
Kulturális témájú 5 darab kínai könyv, cca 19. sz., képekkel illusztrált. Rizspapíron. 3204156
20856
473
Books: Other languages
Alosi KOlisek: Slováci do státu ceskoslovensko. Hodonin, 1918. Tiskem J. Slováka v. Kromérizi. 45p. Kiadói papírborítóval
3204089
20857
473
Books: Other languages
Rank, Josef: Poláci a Rusové. Úvahy Slovanské. V. Praze, 1863. Kolber. 56p. Kiadói papírborítóval
3202822
20858
473
Books: Other languages
Athar gyűjtemény, perzsa verses kötet. ca 1900. 32p. Persian poem book
3204869
20859
473
Books: Other languages
[Le Bambou] Guillaume, Édouard? (1890?) Finoman erotikus illusztrációkat tartalmazó könyv 218p. Egészvászon kötésben, címlap nélkül
3204859
20860
473
Books: Other languages
Oeuvres complettes de Louis de Saint-Simon, Duc et Pair de France, Chevalier des Ordres du Roi et de la Toison d'or, etc. etc. Pour servir ? l'Histoire des cours de Louis XIV, de la Régence et de Louis XV. Tome neuvime. Paris, 1791. Chez J. G. Treuttel, 316p. Pecsételt ex librisekkel Korabeli kartonálásban 3197847
20861
473
Books: Other languages
Florenz, Karl: Dichtergrüsse aus dem Osten. Japanische Dichtungen. Übertragen von Prof. Dr. - - in Tokyo. Leipzig - Tokyo, ,C. F. Amelang's Verlag - T. Hasegawa. 5. kiadás. Német nyelven. Táblanyomatos könyv, fametszetű illusztrációkkal, krepp-papír lapokkal, a kiadói tok sérült, foltos, hiányos: csak az elülső és a hátsó tábla van meg. 3204129
20862
473
Books: Other languages
Kolo Hrvatskih Umjetnika I. 1906.; II. 1907. Zagrab, Matica Hrvatska. 2 horvát nylevű művészeti folyóirat kissé sérült papírkötésben
3203770
20863
473
Books: Other languages
[A szlovák nyelvű folyóiratok bibliográfiája 1919-1938] Bibligrafia Slovenskych a inorecovych novin a casopisov z rokov 1919-1938. Matica Slovenska 1968. 1074 + 6 p Kiadói vászonkötésben
3202823
20864
473
Books: Other languages
Brinjhi ABC-s könyv oszmán-török. Isztambul, 1914. Kiadói papírkrötésben 3204857
20865
473
Books: Other languages
Nouvelles anecdotes Suisses; par l'auteur des premiéres. Ermengilde et Boson Brunswick 1802, Simon 211p. Korabeli papírborítóval 3208822
20866
473
Books: Other languages
Hold, Karl: Anton Halm und sein Schützling. Begebenheit aus dem dreißigjährigen Kriege. Wien, 1827. Félbőr kötés, viseltes állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF