Gläser

Zahl der Lose: 340

Zománcfestett üvegváza, kopással, m: 17,5 cm
12438.

Rufpreis:
8 000 HUF

Caithness skót kézzel készült üvegváza, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm
12439.

Rufpreis:
6 000 HUF

Bohemia lila váza, melegen rátekert üvegszál díszítéssel, jelzett, restaurált, m: 21 cm
12440.

Rufpreis:
2 000 HUF

St. Louis 5 darab aranyozott konyakos pohár, kopással, m: 11 cm
12441.

Rufpreis:
3 000 HUF

Murano üvegmadár, jelzés nélkül, restaurált, m: 13 cm
12442.

Rufpreis:
2 400 HUF

Antik csiszolt üvegpalack dugóval. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 33 cm
12443.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1960, Murano kínáló, anyagában színezett, jelzés nélkül, 25x21 cm
12444.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Murano irizáló kisváza, jelzés nélkül, m: 9,5 cm
12445.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Murano levélnehezék, víz felett repülő madarak belső színezéssel, jelzés nélkül, m: 7 cm
12446.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Cseh füstszínű asztaldísz, cca 1960, címkével jelzett, hibátlan, h: 14 cm
12447.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szecessziós díszüveg, lapra csiszolt üvegtesttel, ezüstözött alpakka szerelékkel, m: 29 cm
12448.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 20. sz. eleje, Üveg keksztartó, korrodált fém szerelékkel, historizáló jelenetes és virágos mintákkal, m: 17 cm
12449.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF