Gläser Zahl der Lose: 340
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3158145
12438
472
Glass-objects
Zománcfestett üvegváza, kopással, m: 17,5 cm
3158140
12439
472
Glass-objects
Caithness skót kézzel készült üvegváza, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm
3158052
12440
472
Glass-objects
Bohemia lila váza, melegen rátekert üvegszál díszítéssel, jelzett, restaurált, m: 21 cm 3158116
12441
472
Glass-objects
St. Louis 5 darab aranyozott konyakos pohár, kopással, m: 11 cm 3158115
12442
472
Glass-objects
Murano üvegmadár, jelzés nélkül, restaurált, m: 13 cm 3158046
12443
472
Glass-objects
Antik csiszolt üvegpalack dugóval. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 33 cm 3179689
12444
472
4200
Glass-objects
cca 1960, Murano kínáló, anyagában színezett, jelzés nélkül, 25x21 cm 3179654
12445
472
Glass-objects
Murano irizáló kisváza, jelzés nélkül, m: 9,5 cm
3179668
12446
472
Glass-objects
Murano levélnehezék, víz felett repülő madarak belső színezéssel, jelzés nélkül, m: 7 cm 3179517
12447
472
Glass-objects
Cseh füstszínű asztaldísz, cca 1960, címkével jelzett, hibátlan, h: 14 cm 3179716
12448
472
Glass-objects
Szecessziós díszüveg, lapra csiszolt üvegtesttel, ezüstözött alpakka szerelékkel, m: 29 cm
3179650
12449
472
5500
Glass-objects
cca 20. sz. eleje, Üveg keksztartó, korrodált fém szerelékkel, historizáló jelenetes és virágos mintákkal, m: 17 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF