1918. "Sebesültek Érme" Zn kitüntetés, modern - három sebesülés után járó - mellszalaggal, peremén. Szign.: R. Placht T:XF Hungary 1918. "Wound Medal" Zn decoration with modern ribbon - for the 3rd time wound. Sign.: R. Placht C:XF corrosion NMK 328.
1929. "III. osztályú Tiszti Szolgálati Jel" kiskoronás változat, aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU,XF Hungary 1929. "Officer's Distinction for Long Service, 3rd Class" small crown, gilt bronze decoration without ribbon C:AU,XF NMK 352b
1931. "Magyar Királyi Szombathelyi 3. Honvéd Vegyes Dandár - alapította Vitéz Shvoy István altábornagy" ezüstözött bronz emlékérem, hátoldalon "Tennisz Férfi Páros 1935" gravírozással. Szign.: Szabó Károly (40mm) T:XF kopott ezüstözés
1938. "Felvidéki Emlékérem - II. Rákóczi Ferenc" bronz emlékérem eredeti mellszalaggal + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem eredeti mellszalaggal. Szign.:BERÁN + 1941. "Délvidéki Emlékérem" Zn emlékérem modern mellszalaggal. Szign.: BERÁN L. T:AU,XF patina, kis oxidácó / Hungary 1938. "Commemorative Medal for the Liberation of Upper Hungary" bronze medal with original ribbon + 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with original ribbon. Sign.:BERÁN L. + 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" Zn medal with modern ribbon. Sign.:BERÁN L. C:AU,XF patina, small oxidation
1939-1945. "Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött bronz kitüntetés, peremen "BRONZ" fémjel, eredeti mellszalagon. Szign.: Berán Lajos T:XF Hungary 1939-1945. "Large Hungarian Silver Gallantry Medal" silver-plated bronze decoration, with "BRONZ" hallmark on edge, original ribbon. Sign.: BERÁN L. C:XF NMK 433.
1939-1945. "Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött bronz kitüntetés, peremen "BRONZ" fémjel, eredeti mellszalagon. Szign.: Berán Lajos T:AU patina / Hungary 1939-1945. "Large Hungarian Silver Gallantry Medal" silver-plated bronze decoration, with "BRONZ" hallmark on edge, original ribbon. Sign.: BERÁN L. C:AU patina NMK 433.