Militaria

Zahl der Lose: 57

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Kautsch T:XF  Hungary 1917. "Bronze Gallantry Medal" bronze decoration with modern ribbon. Sign.: Kautsch C:XF  NMK.: 310.
33341.

Rufpreis:
4 000 HUF

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya " jelzetlen Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Kautsch T:F törött karika, ütésnyom Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" Ag decoration without hallmark, with ribbon. Sign.: Kautsch C:F broken ring, ding NMK 302.
33342.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

1918. "Sebesültek Érme" Zn kitüntetés mellszalag és fül nélkül. Szign.: R. Placht T:XF oxidáció  Hungary 1918. "Wound Medal" Zn decoration without ribbon and ear. Sign.: R. Placht C:XF corrosion  NMK 328.
33343.

Rufpreis:
1 000 HUF

1918. "Sebesültek Érme" Zn kitüntetés, modern - három sebesülés után járó - mellszalaggal, peremén. Szign.: R. Placht T:XF  Hungary 1918. "Wound Medal" Zn decoration with modern ribbon - for the 3rd time wound. Sign.: R. Placht C:XF corrosion  NMK 328.
33344.

Rufpreis:
5 000 HUF

33345.

Rufpreis:
5 000 HUF

~1918. Károlyi Mihály arcéképét ábrázoló hadifém kampányjelvény(?) (30x24mm) T:AU
33346.

Rufpreis:
3 000 HUF

33347.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

33349.

Rufpreis:
6 000 HUF

1938. "Felvidéki Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon T:XF patina Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" bronze decoration with ribbon C:XF patina NMK 427.
33350.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

1938. "Felvidéki Emlékérem - II. Rákóczi Ferenc" bronz emlékérem eredeti mellszalaggal + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem eredeti mellszalaggal. Szign.:BERÁN + 1941. "Délvidéki Emlékérem" Zn emlékérem modern mellszalaggal. Szign.: BERÁN L. T:AU,XF patina, kis oxidácó / Hungary 1938. "Commemorative Medal for the Liberation of Upper Hungary" bronze medal with original ribbon + 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with original ribbon. Sign.:BERÁN L. + 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" Zn medal with modern ribbon. Sign.:BERÁN L. C:AU,XF patina, small oxidation
33351.

Rufpreis:
10 000 HUF

33352.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

33353.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF