Rádóczy Gyula - Tasnádi Géza: Magyar papírpénzek (1848-1992). Danubius Kódex Kiadói Kft., Budapest, 1992. A külső papírborítón pár kis kopás és kisebb szakadás, egyébként újszerű állapotban.
Roznai István: Magyar Bányászati és kohászati érmek 1526-1982. Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület, Budapest, 1983. Használt, nagyon jó állapotban, a gerincen kis sérülés.
Szolláth György: Zeneművészetünk érmei - A magyar zeneművészet érmei és plakettjei. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, Budapest, 1972. Használt, jó állapotban.
Tóth Csaba: Tündérkert ezüstje. Erdélyi tallérgyűjtemény a Magyar Nemzeti Múzeumban. Budapest, 2016.,Magyar Nemzeti Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés. Újszerű állapotban.
Zaláni Béla: A Habsburgok magyar veretei I. - I. Ferdinánd és Miksa magyar veretei. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, Budapest, 1972. Használt, szép állapotban
Zaláni Béla: A Habsburgok magyar veretei I. - I. Ferdinánd és Miksa magyar veretei. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, Budapest, 1972. Használt, jó állapotban