Moderne Beischläge, Fantasiemünzen Zahl der Lose: 87
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3151009
32067
471
Modern restrikes, fantasy coins
Numismatik
DN "A világ leghíresebb festményei / Pierre-Auguste Renoir 1841-1919. - Tánc Bougivalban 1893." aranyozott, multicolor Cu emlékérem kapszulában (35x60mm) T:PP folt
3151001
32068
471
Numismatik
DN "A világ leghíresebb festményei / Edgar Degas 1834-1917. - A tánc csillaga 1876." aranyozott, multicolor Cu emlékérem kapszulában (35x60mm) T:PP
3132747
32069
471
Numismatik
2014. "A magyar festészet remekművei / Munkácsy Mihály 1844-1900 / Honfoglalás 1893" aranyozott, multicolor Cu emlékérem (35x60mm) T:PP
3150989
32070
471
Numismatik
2014. "A magyar festészet remekművei / Munkácsy Mihály 1844-1900 / Honfoglalás 1893" aranyozott, multicolor Cu emlékérem kapszulában (35x60mm) T:PP
3153192
32071
471
Numismatik
2875599
32072
471
Numismatik
DN "Magyarok Kincstára - Lancea Regis" ezüstözött réz-cink ötvözet utánveret, kapszulában (20mm) T:PP
2875629
32073
471
Numismatik
DN " Magyarok Kincstára - I. Lipót duárius" ezüstözött Cu emlékérem sérült kapszulában (13mm) T:PP patina
3190233
32074
471
Numismatik
DN "Magyarok Kincstára - Szlavón dénár" ezüstözött rézötvözet utánveret kapszulában (18mm) T:PP halvány patina
3157580
32075
471
3200
Numismatik
DN "Nemzetünk nagyjai - Mátyás az igazságos" kétoldalas Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0,999/35mm) T:PP
3070086
32076
471
Numismatik
DN "A magyar nemzet pénzérméi - A Budai vár első ábrázolása érmén 1308-1342" Ag emlékérem kapszulában (10,37g/0.999/35mm) T:PP 3070083
32077
471
Numismatik
DN "A magyar nemzet pénzérméi - A Monarchia első pénze 1867-1916" jelzetlen Ag emlékérem kapszulában (10,37g/0.999/35mm) T:PP 2919330
32078
471
Numismatik
DN "Lancea Regis" Szent István ezüstdénárjának ezüstözött réz replikája "COPY" jelzéssel T:PP
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF