Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 157

33937.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

~1970. "Önkéntes rendőri szolgálatért" műgyantás fém kitüntető jelvény (4db, 3xklf: 5 éves, 10 éves és 15 éves szolgálatért) T:UNC,AU
33938.

Rufpreis:
1 800 HUF

~1970. "25 éves a Népi Ellenőrzés" aranyozott, műgyantás fém törzsgárda jelvény (24,5mm) T:AU
33939.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

~1970. "A Közlekedés Kiváló Dolgozója" aranyozott kitüntető jelvény, tokban T:XF
33940.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1970. "Vám- és Pénzügyőrségi Szolgálati Érem bronz fokozat" zománcozott fém kitüntetés mellszalagon T:XF
33941.

Rufpreis:
10 000 HUF

~1970. "Kiváló Termelőszövetkezeti Dolgozó" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény, eredeti, sérült tokban T:AU
33942.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1970. "Szakszervezetek Országos Tanácsa" műgyantás bronz fokozatának kitüntetése szalaggal, szalagsávon miniatűrrel T:XF
33943.

Rufpreis:
1 000 HUF

1975. "Petőfi 1848" ezüstpatinázott Br jelvény (2x) T:1,1-
33944.

Rufpreis:
2 000 HUF

1975. "Pedagógus Szolgálati Emlékérem 1974" bronz kitüntetés mellszalagon (34mm) T:AU NMK714
33945.

Rufpreis:
1 200 HUF

1976. "Szocialista Magyarországért Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban. Az érdemrend jelvényét Csucs Viktória (1934-1993) tervezte. T:UNC / Hungary 1976. "Order of Merit for the Socialist Hungary" gilt, enamelled bronze decoration on ribbon, with miniature on thin ribbon, in original case. The badge of the order designed by Viktória Csucs (1934-1993) C:UNC NMK: 715
33946.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

33947.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

33948.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF