Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 157
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2936453
33937
471
500
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
3053896
33938
471
Numismatik
~1970. "Önkéntes rendőri szolgálatért" műgyantás fém kitüntető jelvény (4db, 3xklf: 5 éves, 10 éves és 15 éves szolgálatért) T:UNC,AU
3094997
33939
471
3200
Numismatik
~1970. "25 éves a Népi Ellenőrzés" aranyozott, műgyantás fém törzsgárda jelvény (24,5mm) T:AU
3115503
33940
471
Numismatik
~1970. "A Közlekedés Kiváló Dolgozója" aranyozott kitüntető jelvény, tokban T:XF
3174809
33941
471
Numismatik
~1970. "Vám- és Pénzügyőrségi Szolgálati Érem bronz fokozat" zománcozott fém kitüntetés mellszalagon T:XF
3175673
33942
471
Numismatik
~1970. "Kiváló Termelőszövetkezeti Dolgozó" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény, eredeti, sérült tokban T:AU
3133860
33943
471
Numismatik
~1970. "Szakszervezetek Országos Tanácsa" műgyantás bronz fokozatának kitüntetése szalaggal, szalagsávon miniatűrrel T:XF
2237662
33944
471
Numismatik
1975. "Petőfi 1848" ezüstpatinázott Br jelvény (2x) T:1,1-
3133759
33945
471
Numismatik
1975. "Pedagógus Szolgálati Emlékérem 1974" bronz kitüntetés mellszalagon (34mm) T:AU NMK714
3176831
33946
471
30000
Numismatik
1976. "Szocialista Magyarországért Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban. Az érdemrend jelvényét Csucs Viktória (1934-1993) tervezte. T:UNC / Hungary 1976. "Order of Merit for the Socialist Hungary" gilt, enamelled bronze decoration on ribbon, with miniature on thin ribbon, in original case. The badge of the order designed by Viktória Csucs (1934-1993) C:UNC NMK: 715
3033142
33947
471
60000
Numismatik
1976. "A Magyar Népköztársaság Zászlórendjének I. fokozata" a kitüntetés aranyozott, zománcozott tombak frakklánc miniatűrje (24mm) T:AU,XF patina Hungary 1976. "Flag Order of the Hungarian People's Republic, 1st Grade" gold-plated, enamelled tombac miniature tail-coat accessorie (24mm) C:AU,XF patina
3033159
33948
471
60000
Numismatik
1976. "A Magyar Népköztársaság Zászlórendjének IV. fokozata" a kitüntetés aranyozott, zománcozott tombak frakklánc miniatűrje (19mm) T:AU kis zománchiba Hungary 1976. "Flag Order of the Hungarian People's Republic, 4th Grade" gold-plated, enamelled tombac miniature tail-coat accessorie (19mm) C:AU small enamel error
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF