https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Uhren Zahl der Lose: 92
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3152053
13325
471
0
12000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Szerzetesi óra. 14-15. századi szerzetesi óra 20. századi másolata, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2927051
13326
471
0
40000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Antik falióra, oromdísszel, kulcs nélkül, szép állapotban. Nem kipróbált. 80x40x17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2936948
13327
471
0
44000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Kandalóóra, tüziaranyozott spiáter. Működő negyedütős, ingás szerkezet, jó zománc számlap. kulcs nélkül, egyik lába hiányzik 40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3134373
13329
471
0
90000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Seiko Velatura Chronograph Divers 200m férfi karóra. Segédkörökkel, dátumkijelzéssel, számlával, leírással, díszdobozban, működik, számlap d: 32 mm
Das Lot is nicht erreichbar
3006558
13333
471
0
120000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Empire kandallóóra. Franciaország XIX. sz. eleje. Tűziaranyozott bronz, legyezőt tartó női alakkal, külön mandolinnal. Ingajáratos, felesütős szerkezet, szervizelt működő, esztétikailag is hibátlan állapotban. A csengő igazításra szorul m: 38 cm sz: 26,5 cm / Empire chandellier-clock. France begining of XIXth century. Fire gilded bronze. With pendulum mechanics, striking half. Nice, condition. Works well
Das Lot is nicht erreichbar
3154844
13334
471
0
1800
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Hermle torziós ingás óra, műanyag testtel 25 cm működik
Das Lot is nicht erreichbar
3116631
13335
471
0
5000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Antik falióra, hiányokkal, sérüléssel, 43x26x15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3088625
13336
471
0
10000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
4 darab férfi karóra, fém szíjjal, közte Junghans dátum kijelzővel, nem kipróbált
Das Lot is nicht erreichbar
3185049
13337
471
0
2000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
10 darab klf karóra, vegyes állapotban 3187441
13338
471
0
1800
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes óra és óraalkatrész tétel: régi zsebóra tokok, szerkezet, óraláncok, retró vekker, karóra, stb. 3100210
13339
471
0
2400
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Cornavin Geneve karóra. 17 köves, mechanikus, működik, másodperc segédkörrel, kopott bőr szíjjal, karcos, számlap d: 32 mm 3185045
13340
471
0
4000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
3 darab karóra: Cornavin, Seiko, Roamer, közte működő, klf méretben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse