https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Uhren

Zahl der Lose: 92

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Szerzetesi óra. 14-15. századi szerzetesi óra 20. századi másolata, jó állapotban.
1
13325.

Szerzetesi óra. 14-15. századi szerzetesi óra 20. századi másolata, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antik falióra, oromdísszel, kulcs nélkül, szép állapotban. Nem kipróbált. 80x40x17 cm
1
13326.

Antik falióra, oromdísszel, kulcs nélkül, szép állapotban. Nem kipróbált. 80x40x17 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kandalóóra, tüziaranyozott spiáter. Működő negyedütős, ingás szerkezet, jó zománc számlap. kulcs nélkül, egyik lába hiányzik 40 cm
1
13327.

Kandalóóra, tüziaranyozott spiáter. Működő negyedütős, ingás szerkezet, jó zománc számlap. kulcs nélkül, egyik lába hiányzik 40 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
EUR
,
137,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Seiko Velatura Chronograph Divers 200m férfi karóra. Segédkörökkel, dátumkijelzéssel, számlával, leírással, díszdobozban, működik, számlap d: 32 mm
1
13329.

Seiko Velatura Chronograph Divers 200m férfi karóra. Segédkörökkel, dátumkijelzéssel, számlával, leírással, díszdobozban, működik, számlap d: 32 mm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
EUR
,
281,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Empire kandallóóra. Franciaország XIX. sz. eleje. Tűziaranyozott bronz, legyezőt tartó női alakkal, külön mandolinnal. Ingajáratos, felesütős szerkezet, szervizelt működő, esztétikailag is hibátlan állapotban. A csengő igazításra szorul m: 38 cm sz: 26,5 cm / Empire chandellier-clock. France begining of XIXth century. Fire gilded bronze. With pendulum mechanics, striking half. Nice, condition. Works well
1
13333.

Empire kandallóóra. Franciaország XIX. sz. eleje. Tűziaranyozott bronz, legyezőt tartó női alakkal, külön mandolinnal. Ingajáratos, felesütős szerkezet, szervizelt működő, esztétikailag is hibátlan állapotban. A csengő igazításra szorul m: 38 cm sz: 26,5 cm / Empire chandellier-clock. France begining of XIXth century. Fire gilded bronze. With pendulum mechanics, striking half. Nice, condition. Works well

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
EUR
,
375,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hermle torziós ingás óra, műanyag testtel 25 cm működik
1
13334.

Hermle torziós ingás óra, műanyag testtel 25 cm működik

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antik falióra, hiányokkal, sérüléssel, 43x26x15 cm
1
13335.

Antik falióra, hiányokkal, sérüléssel, 43x26x15 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
4 darab férfi karóra, fém szíjjal, közte Junghans dátum kijelzővel, nem kipróbált
1
13336.

4 darab férfi karóra, fém szíjjal, közte Junghans dátum kijelzővel, nem kipróbált

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
10 darab klf karóra, vegyes állapotban
1
13337.

10 darab klf karóra, vegyes állapotban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
12
 
Vegyes óra és óraalkatrész tétel: régi zsebóra tokok, szerkezet, óraláncok, retró vekker, karóra, stb.
1
13338.

Vegyes óra és óraalkatrész tétel: régi zsebóra tokok, szerkezet, óraláncok, retró vekker, karóra, stb.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
18
 
Cornavin Geneve karóra. 17 köves, mechanikus, működik, másodperc segédkörrel, kopott bőr szíjjal, karcos, számlap d: 32 mm
1
13339.

Cornavin Geneve karóra. 17 köves, mechanikus, működik, másodperc segédkörrel, kopott bőr szíjjal, karcos, számlap d: 32 mm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
3 darab karóra: Cornavin, Seiko, Roamer, közte működő, klf méretben
1
13340.

3 darab karóra: Cornavin, Seiko, Roamer, közte működő, klf méretben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
3
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse