https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 143
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3070529
13251
471
0
3200
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
4 db réz dísztál dombornyomott plakettekkel Gellért hegy., Szent István, szántás. d: 10-22 cm-ig
Das Lot is nicht erreichbar
3070761
13252
471
0
2400
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Testvérek. Bronzírozott gipsz őrlemény. Jelzés nélkül 17x17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2909976
13253
471
0
7000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Ágaskodó ló, bronzírozott alumínium szobor, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 23,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3114378
13254
471
0
2000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Garajszki József (1934-): Feltámadás. Bőrplasztika, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Vizualart Alkotóközösség címkéjén feliratozott. Fakeretben. 50x37 cm 3032777
13255
471
0
6000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
3 majom faragott fa szobor, lakkozott m: 20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3034270
13256
471
0
4000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Afrikai zenész. Faragott fal, kopással, m: 34 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3034268
13257
471
0
3000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Lanba jelzéssel: Afrikai szobor. Faragott keményfa, kopással, m: 24,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3032797
13258
471
0
15000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Antal A. József (1908-1982) Stan Laurel (A Stan és Pan-ból) mellszobra. Terrakotta, fa alapon. m: 17 cm Jelzett
Das Lot is nicht erreichbar
3032781
13259
471
0
4000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Afrikai guiggoló harcos, Faragott fa figura. 27 cm hajjal
Das Lot is nicht erreichbar
3089518
13260
471
0
3000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1970, Togo, antilop a kicsinyével. Faragott fa, kis sérüléssel, m: 22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2845488
13261
471
0
24000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
1981 Olasz sport trófea. Bronz, márvány talapzaton, talapzaton tábla: "V RTOFEO CORRADO CAGLI Luglio 1981" Talapzaton kis sérülés. m: 40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2834768
13262
471
0
1000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Kisújszállási kerámia falikép (Juhász a nyájával), jelzett, kis sérüléssel, 15,5x23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse