Schiffe Plattensee

Zahl der Lose: 55

1928 A Balatoni szövetség üdülőház szövetkezete alapszabályainak kivonata. 6 gépelt oldal
17578.

Rufpreis:
6 000 HUF

Lipták Gábor - Zákonyi Ferenc - Huba László: Balaton. Útikönyvek. Bp., 1963, Panoráma. Második, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült nylon védőborítóban, térkép-melléklettel.
17579.

Rufpreis:
1 200 HUF

Veréb vitorláshajó modell műhelyrajzok lapok
17580.

Rufpreis:
1 600 HUF

Lipták Gábor - Zákonyi Ferenc - Huba László: Balaton. Útikönyvek. Bp., 1963, Panoráma. Második, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
17581.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1916 Az S.M.Y. Hohenzollern hajó II. Vilmos német császárral a fedélzeten (felhúzva a császári lobogó), fotó, a hátoldalon feliratozva, 10x6,5 cm
17582.

Rufpreis:
3 000 HUF

1934 Bp., a Ganz Hajógyár által épített ,,Budapest" tengerjáró hajó próbaútja a Dunán, fotó, a hátoldalon feliratozva, Mladiáta János (1880-1957) haditengerész, hajóépítő mérnök tulajdonosi névbélyegzőjével, 13,5x9 cm
17583.

Rufpreis:
4 000 HUF

[Bálintffy Bálint] Bálint deák:  Piroska szerelme. Balatoni tündérrege. Budapest, [1890 körül]. Méhner Vilmos-féle Könyvkiadóhivatal (Nagy Sándor ny.) 15 + [1] p. A felsüléssel végződő, Balaton-vidéki szerelmi cselszövést elbeszélő népies verses regét oldalszámozáson belül egy szövegközti kép díszíti. A Bálint deák álnevű szerző, Bálintffy Bálint (sz. 1863) somogyi hírlapok munkatársa volt. A rege első kiadása Nagykanizsán jelent meg, 1888-ban, példányunk a fővárosi második kiadásból való. (Magyar mesemondó, 49. szám.) Fűzve, illusztrált kiadói borítóban. Jó példány.
17584.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1910-1920 Brit hadihajó-modell a vízen, nagyméretű fotó, 20x15 cm
17585.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hajós alkatrészek: csáklya, kötélszorító, evezőtartó, stb
17586.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1980 Balaton grafikus térképe német nyelven Cartographia 57x39 cm
17587.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1960 Balatonfüred, Tihany 3 db reklámos szalvéta
17588.

Rufpreis:
2 400 HUF

1934 Nord Deutscher Lloyd Bremen "Sierra Cordoba" hajóján tett utazás menükártyái, 9 db. + Verzeichnis der Teilnehmer. III. Nordkapfahrt 1934 mit dem Dampfer "Sierra Córdoba" vom 4. August bis 20. August.
17589.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF