Landkarten

Zahl der Lose: 123

cca 1930 Barthos - Kurucz: Történelmi atlasz polgári iskolák számára. Bp., M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 30 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval
17882.

Rufpreis:
1 000 HUF

3 db középkori Magyarország-térkép reprintje, közte egy nagyméretű (Lázár deák, Magyarország legrégibb részletes térképe, 1528.), a hátoldalon háromnyelvű szöveggel, az egyiken szakadással, 30x35 cm és 79x56 cm
17883.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1965-1980 Tájékozódási futás (tájfutás) ismertető prospektus + Térkép jelkulcs, összeáll.: Szász Károly + 8 db térkép, változó méretben és állapotban
17884.

Rufpreis:
2 400 HUF

21 db magyar város és település térképe (Budaörs-Törökbálint, Debrecen, Esztergom, Hódmezővásárhely, stb.)
17885.

Rufpreis:
1 600 HUF

Amerika (USA) nemzeti parkjait, természeti látnivalóit bemutató prospektusok, térképek (Grand Canyon, Mesa Verde, Arizona State Map, stb.), össz. 14 db
17886.

Rufpreis:
1 800 HUF

8 db vegyes turistatérkép, autótérkép: Erdély, Csángóföld, Lengyelország, Németország, stb.
17887.

Rufpreis:
1 600 HUF

A Duna folyamtérképe Bécstől Szendrőig (Smederevo, Szerbia), rézmetszetű térkép, erősen sérült, két részre szakadt, teljes méret: 73x53 cm
17888.

Rufpreis:
1 000 HUF

1942 Nagy-Magyarország politikai térképe / hegy- és vízrajzi térképe, kétoldalas, 1 : 2.500.000, M. kir. Honvéd Térképészeti Intézet, kissé koszos, 29x43 cm
17889.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szőreg község telekrajza, nagyméretű térkép, 1 : 5.000, kis sérüléssel, ázásnyommal, 89x68 cm
17890.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Dr. Brózik Károly (szerk.): Nagy magyar atlasz. 158 színes főtérkép és kétszázötvenhét melléktérképpel és névmutatóval. A Magyar Földrajzi Társaság megbízásából, Erődi Béla és Berecz Antal közreműködésével szerk.: - - . Bp., 1906, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), (8) p.+ 158 t.+ 52 p. Kiadói aranyozott, szecessziós félbőr-kötés, Leszik-kötés, kissé viseltes, sérült, kopottas borítóval, sérült, elváló gerinccel, helyenként kissé foltos, koszos lapokkal.
17891.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

cca 1920-1930 Sopron (Ödenburg) és környékének térképe, 1 : 75.000, Wien, Kartographisches, früher Militärgeographisches Institut, 44x58 cm
17892.

Rufpreis:
3 000 HUF

5 db 3d-s dombornyomott műanyag térkép: Csehszlovákia, Európa 2x, Dél- és Észak Amerika. ca 40x60 cm
17893.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF