cca 1930 Barthos - Kurucz: Történelmi atlasz polgári iskolák számára. Bp., M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 30 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval
3 db középkori Magyarország-térkép reprintje, közte egy nagyméretű (Lázár deák, Magyarország legrégibb részletes térképe, 1528.), a hátoldalon háromnyelvű szöveggel, az egyiken szakadással, 30x35 cm és 79x56 cm
cca 1965-1980 Tájékozódási futás (tájfutás) ismertető prospektus + Térkép jelkulcs, összeáll.: Szász Károly + 8 db térkép, változó méretben és állapotban
Amerika (USA) nemzeti parkjait, természeti látnivalóit bemutató prospektusok, térképek (Grand Canyon, Mesa Verde, Arizona State Map, stb.), össz. 14 db
1942 Nagy-Magyarország politikai térképe / hegy- és vízrajzi térképe, kétoldalas, 1 : 2.500.000, M. kir. Honvéd Térképészeti Intézet, kissé koszos, 29x43 cm
Dr. Brózik Károly (szerk.): Nagy magyar atlasz. 158 színes főtérkép és kétszázötvenhét melléktérképpel és névmutatóval. A Magyar Földrajzi Társaság megbízásából, Erődi Béla és Berecz Antal közreműködésével szerk.: - - . Bp., 1906, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), (8) p.+ 158 t.+ 52 p. Kiadói aranyozott, szecessziós félbőr-kötés, Leszik-kötés, kissé viseltes, sérült, kopottas borítóval, sérült, elváló gerinccel, helyenként kissé foltos, koszos lapokkal.