Flohmarkt Zahl der Lose: 500
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3140345
13657
471
Flea Market
Iparművész réz kínáló, 25x18 cm
3140359
13658
471
Flea Market
Joseph Sankey and Sons antik bronz morzsalapát és kefe. Jelzett, h: 31 cm 3127678
13659
471
Flea Market
Petőfi Sándor portréja, Barabás Miklós után, modern nyomat, papír, jelzett a nyomaton, 41x29 cm. Üvegezett fakeretben, keret egyik sarkában fém veret laza.
2124848
13660
471
Flea Market
Tengeri kagylók és csigák, közöttük festettek is.
3128107
13662
471
Flea Market
Pilsner Urquell fém címerrel díszített üveg sörös pohár, 6 db, eredeti, kissé foltos, kissé sérült dobozában. 2935949
13663
471
3200
Flea Market
Antik vulkánfiber koffer megerősített bőr sarkokkal, kopásokkal 45x75 cm
2897286
13664
471
Flea Market
Bécsi Dóm fém plakett, jelzéssel, kis kopással, 29,5x15 cm
3018255
13666
471
Flea Market
Galyatető, faragott fa asztali dísztárgy, cigarettatartó, alján címkével jelzett (Egri H.T.SZ.), 17,5x7,5x15 cm
2975514
13668
471
Flea Market
2 db antik ezüstözött tálca, egyik monogramos, jelzéssel, kopással, d: 20 cm, h: 32 cm
2927235
13669
471
Flea Market
Retro kvarclámpa, zsinór nélkül, táskájában, leírással, nincs kipróbálva
2987457
13671
471
Flea Market
2 darab Bonyhád zománcos éjjeli edény, jelzéssel, kopással
2960267
13674
471
2200
Flea Market
Berndorf alpakka gyufatartó és gyertyatartó. Jelzett d: 12 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF