Flohmarkt

Zahl der Lose: 500

Iparművész réz kínáló, 25x18 cm
13657.

Rufpreis:
2 000 HUF

Joseph Sankey and Sons antik bronz morzsalapát és kefe. Jelzett, h: 31 cm
13658.

Rufpreis:
3 000 HUF

Petőfi Sándor portréja, Barabás Miklós után, modern nyomat, papír, jelzett a nyomaton, 41x29 cm. Üvegezett fakeretben, keret egyik sarkában fém veret laza.
13659.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tengeri kagylók és csigák, közöttük festettek is.
13660.

Rufpreis:
1 600 HUF

Pilsner Urquell fém címerrel díszített üveg sörös pohár, 6 db, eredeti, kissé foltos, kissé sérült dobozában.
13662.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Antik vulkánfiber koffer megerősített bőr sarkokkal, kopásokkal 45x75 cm
13663.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Bécsi Dóm fém plakett, jelzéssel, kis kopással, 29,5x15 cm
13664.

Rufpreis:
2 400 HUF

Galyatető, faragott fa asztali dísztárgy, cigarettatartó, alján címkével jelzett (Egri H.T.SZ.), 17,5x7,5x15 cm
13666.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db antik ezüstözött tálca, egyik monogramos, jelzéssel, kopással, d: 20 cm, h: 32 cm
13668.

Rufpreis:
2 400 HUF

Retro kvarclámpa, zsinór nélkül, táskájában, leírással, nincs kipróbálva
13669.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 darab Bonyhád zománcos éjjeli edény, jelzéssel, kopással
13671.

Rufpreis:
3 000 HUF

Berndorf alpakka gyufatartó és gyertyatartó. Jelzett d: 12 cm
13674.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF