Budapest 150

Zahl der Lose: 63

Eperjessy István: Zugliget és vidéke. Budapest nyaraló és kiránduló helye. Útmutató és térkép a kirándulók részére. Bp.,1906, Budapest-Zugliget Egyesület, (Athenaeum-ny.),70 térkép illusztrációval +10 p reklámok, menetrendek. Kiadói papírkötés, hátsó borító nélkül
18860.

Rufpreis:
4 000 HUF

1982 A Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár hálózata és szolgáltatásai, tájékoztató és térkép, 47,5x59 cm
18861.

Rufpreis:
1 400 HUF

18862.

Rufpreis:
1 800 HUF

1957 Budapest képes térképkalauz, szerk.: Szöllősi Ernő, kiadja: Fővárosi Idegenforgalmi Hivatal, papírkötés, jó állapotban, 64p + Buda a középkorban (1963) BTM füzet
18863.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jenő Heltai, Dezső Kosztolányi, Frigyes Karinthy et alli: Les Cafés littéraires de Budapest. Anthologie de textes littéraires hongrois et photographies anciennes. Nantes, 1998, Éditions Le Passeur-Cecofop. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, borítón apró kopásnyomokkal.
18864.

Rufpreis:
1 000 HUF

Budapesti panoráma a Lánchíddal, 1880-90 körül. Fotó. Jelzés nélkül. Sérült. Paszpartuban. 20×24,5 cm.
18865.

Rufpreis:
6 000 HUF

18866.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Budavári emlékek és emlékezések. A Budai Várbarátok Köre 50 éves emlékkönyve. 1966-2016. Szerk.: Buzinkay Géza. Bp., 2016, Várbarátok Köre. Kiadói kartonált papírkötés.
18867.

Rufpreis:
2 000 HUF

1885 Budapesti kiállítási emlék. Ő fensége Rudolf trónörökös védnöksége alatt álló országos kiállítás. Kiadja: Bettelheim Miksa Budapesten. 15 litho képet tartalmazó leporelló, a képeken az Operaház, Dohány utcai zsinagóga, Nyugati pályaudvar, Nemzeti Múzeum, Lánchíd, stb. Sérült kiadói papírborítóban, a borító két részre, a leporelló három részre vált.
18868.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1938-1939 Budapesttel kapcsolatos utazási, idegenforgalmi tájékoztatók, prospektusok, össz. 5 db, változó állapotban
18869.

Rufpreis:
2 800 HUF

1937 Fürdőügyi szemle- Budapest Fürdőváros Egyesület hivatalos lapja. I. évf. 3. szám. 56p. szövegközti illusztrációkkal.
18870.

Rufpreis:
4 000 HUF

1896 Ganz gyár pavillon az Ezredéves kiállításon. Kabinetfotó 17x11 cm
18871.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF