https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1013

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nádler István (1938-): 2021 (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (28/30). 60x40 cm. Üvegezett fakeretben. / serigraphy on paper, signed, numbered (28/30), framed.
1
10012.

Nádler István (1938-): 2021 (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (28/30). 60x40 cm. Üvegezett fakeretben. / serigraphy on paper, signed, numbered (28/30), framed.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
EUR
,
468,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Konok Tamás (1930-2020): Geometrikus kompozíció, 1978. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 49/100. 29,5×43,5 cm
1
10013.

Konok Tamás (1930-2020): Geometrikus kompozíció, 1978. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 49/100. 29,5×43,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
EUR
,
281,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Koppány Attila (1947-): Hildegard, 2021. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 58x25 cm.
1
10014.

Koppány Attila (1947-): Hildegard, 2021. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 58x25 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
EUR
,
281,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vasarely Victor (1908-1997): Corpusculaires. Szitanyomat, papír. Jelzés nélkül. Neuchatel, 1973, Éditions du Griffon. Össz. 10 db lap. Eredeti, kiadói karton mappában. Jó állapotban. Lapméret: 36x29 cm. Komplett, hiánytalan!
1
10015.

Vasarely Victor (1908-1997): Corpusculaires. Szitanyomat, papír. Jelzés nélkül. Neuchatel, 1973, Éditions du Griffon. Össz. 10 db lap. Eredeti, kiadói karton mappában. Jó állapotban. Lapméret: 36x29 cm. Komplett, hiánytalan!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
EUR
,
234,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bak Imre (1939-2022): Kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. 28x27,5 cm
1
10016.

Bak Imre (1939-2022): Kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. 28x27,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Iványi Grünwald Béla (1867-1940): Festő és aktmodellek. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Restaurált, dublírozott. 74x90,5 cm. Fakeretben. A tétel utolsó két fotója a festményt egy 1960-as években készült fényképen mutatja a háttérben. / oil on canvas, signed lower right, restored, framed. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
1
10017.

Iványi Grünwald Béla (1867-1940): Festő és aktmodellek. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Restaurált, dublírozott. 74x90,5 cm. Fakeretben. A tétel utolsó két fotója a festményt egy 1960-as években készült fényképen mutatja a háttérben. / oil on canvas, signed lower right, restored, framed. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 100 000 HUF
2 981,03
EUR
,
3 437,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kádár Béla (1877-1956): Expresszív utcarészlet, 1920-as évek. Ceruza, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 15,5x20 cm / pencil on paper, unsigned, framed
1
10018.

Kádár Béla (1877-1956): Expresszív utcarészlet, 1920-as évek. Ceruza, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 15,5x20 cm / pencil on paper, unsigned, framed

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
EUR
,
500,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Schönberger Armand (1885-1974): Rózsaszín blúzos hölgy. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 63×49 cm / Armand Schönberger (1885-1974): Lady in pink blouse. Pastell on paper, signed. Framed with glass, 63×49 cm
1
10019.

Schönberger Armand (1885-1974): Rózsaszín blúzos hölgy. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 63×49 cm / Armand Schönberger (1885-1974): Lady in pink blouse. Pastell on paper, signed. Framed with glass, 63×49 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
340 000 HUF
921,41
EUR
,
1 062,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A. Tóth Sándor (1904-1980): Tokaj, 1961. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent: A Tóth Sándor, balra lent: Tokaj 1961. Üvegezett fakeretben. 34x49 cm / watercolour on paper, signed, framed
1
10020.

A. Tóth Sándor (1904-1980): Tokaj, 1961. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent: A Tóth Sándor, balra lent: Tokaj 1961. Üvegezett fakeretben. 34x49 cm / watercolour on paper, signed, framed

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
EUR
,
500,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szőnyi István (1894-1960): Kaláka, 1937. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 29×47 cm / watercolour on paper, signed, framed
1
10021.

Szőnyi István (1894-1960): Kaláka, 1937. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 29×47 cm / watercolour on paper, signed, framed

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
170 000 HUF
460,70
EUR
,
531,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Boris László (1897-1924), 5 db mű: Boksz-sorozat I-V. Vegyes technika, papír, mind jelzett. Hátoldalán Haas Galéria kiállítási címkéivel. Üvegezett fa keretben, 15×22 cm / László Boris (1897-1924), 5 works of art: Box-series I-V. Mixed technique on paper, all of them signed. With Haas Gallery, Budapest exhibition labels on the reverse. Framed with glass, 15×22 cm
1
10022.

Boris László (1897-1924), 5 db mű: Boksz-sorozat I-V. Vegyes technika, papír, mind jelzett. Hátoldalán Haas Galéria kiállítási címkéivel. Üvegezett fa keretben, 15×22 cm / László Boris (1897-1924), 5 works of art: Box-series I-V. Mixed technique on paper, all of them signed. With Haas Gallery, Budapest exhibition labels on the reverse. Framed with glass, 15×22 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bölcskey Ferenc (1897-?): Budakalászi fények, 1933. Olaj, karton, jelezve jobbra lent (Bölcskey, Budakalász, 933 okt.), fakeretben, 70×86 cm / oil on cardboard, unsigned, framed
1
10023.

Bölcskey Ferenc (1897-?): Budakalászi fények, 1933. Olaj, karton, jelezve jobbra lent (Bölcskey, Budakalász, 933 okt.), fakeretben, 70×86 cm / oil on cardboard, unsigned, framed

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
EUR
,
265,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse