cca 1920 3 db gyerekfotó, közte anya gyermekével, kisgyerek játéklovon, kisgyerek játék majmocskával, Rónai Dénes (1875-1964) fényképész műterméből, az egyik a hátoldalán pecséttel jelzett, 23x17 cm és 22x16 cm közötti méretben
Anya és fia portréfotó, keményhátú fotó, Schmidt Ede budapesti műterméből, a felületén kis foltokkal, a karton háta foltos, az egyik alsó sarkán hiánnyal, 16x11 cm.
cca 1900 Szivarozó úr és felesége, keményhátú fotó, Královské Vinohrady [Vinohrady, jelenleg Prága városrésze], Jos Nemec, kissé kopott kartonnal, 16x10 cm
cca 1939 Landau Erzsébet (1896-1967) budapesti (később Párizsban él Ergy Landau néven) fotóművész és fényképész felvétele (Pecások), 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm
cca 1930 Az Amazonas őserdőben élő bennszülöttek ismerkednek a fényképezőgéppel, ,,Kankovszky's Hungarian Presse Photographic Exchange" sajtófotó ügynökség hagyatékából 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 15x21 cm