https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Foto

Zahl der Lose: 560

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1920 Anya gyermekével,portréfotó szakadt borítékban, Rónai Dénes (1875-1964) fényképész műterméből, fotó kartonon, a borítón a felirat grafikája feltehetőleg Kozma Lajos munkája, 23x17 cm
1
16090.

cca 1920 Anya gyermekével,portréfotó szakadt borítékban, Rónai Dénes (1875-1964) fényképész műterméből, fotó kartonon, a borítón a felirat grafikája feltehetőleg Kozma Lajos munkája, 23x17 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
5
 
cca 1900-1936 Vegyes fotó tétel, 10 db, keményhátú fotók és fotók vegyesen, változó állapotban, 18x24 cm és 10x6 cm közötti méretben.
1
16091.

cca 1900-1936 Vegyes fotó tétel, 10 db, keményhátú fotók és fotók vegyesen, változó állapotban, 18x24 cm és 10x6 cm közötti méretben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Több száz darabos fotó tétel, a 30-as évektől napjainkig, vegyes méretben, állapotban és témában.
1
16092.

Több száz darabos fotó tétel, a 30-as évektől napjainkig, vegyes méretben, állapotban és témában.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
40
 
cca 1910 hajóút a görög tengeren. 3 db üveg diapozitív: sakkozók a fedélzeten, kapitány és más főtiszt, Taormina. Egyik negatívhoz a papírkép is. 18x12 cm
1
16093.

cca 1910 hajóút a görög tengeren. 3 db üveg diapozitív: sakkozók a fedélzeten, kapitány és más főtiszt, Taormina. Egyik negatívhoz a papírkép is. 18x12 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1970 Zalatnay Sarolta (1947-) énekesnő fotója, 13,5×9 cm
1
16094.

cca 1970 Zalatnay Sarolta (1947-) énekesnő fotója, 13,5×9 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1905-1925 Művészi portrék hölgyekről, lányokról, feltehetőleg Röckel János Dénes budapesti fényképész felvételei, össz. 9 db fotó, változó állapotban, 17x14 cm és 29x21,5 cm között
1
16095.

cca 1905-1925 Művészi portrék hölgyekről, lányokról, feltehetőleg Röckel János Dénes budapesti fényképész felvételei, össz. 9 db fotó, változó állapotban, 17x14 cm és 29x21,5 cm között

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
EUR
,
14,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Doktorics/Doktorits/Doctorovics Benő (1879-1958) gépészmérnök, feltaláló családi fotóhagyatéka, többségében portrék és csoportképek, össz. kb. 60 db. Kisebb részben keményhátú fotók, többségében fotólapok. Keményhátú fotók neves budapesti műteremből (Erdélyi és Goszleth) és egy ritka "Rákos-forma" (Rákos ezelőtt Kozmata). Néhány kevés darabon Doktorics/Doktorits/Doctorovics Benő autográf aláírásával. 8x4,5 és 20,5x11 cm közti méretekben. Kisebb méretű kartondobozban
1
16096.

Doktorics/Doktorits/Doctorovics Benő (1879-1958) gépészmérnök, feltaláló családi fotóhagyatéka, többségében portrék és csoportképek, össz. kb. 60 db. Kisebb részben keményhátú fotók, többségében fotólapok. Keményhátú fotók neves budapesti műteremből (Erdélyi és Goszleth) és egy ritka "Rákos-forma" (Rákos ezelőtt Kozmata). Néhány kevés darabon Doktorics/Doktorits/Doctorovics Benő autográf aláírásával. 8x4,5 és 20,5x11 cm közti méretekben. Kisebb méretű kartondobozban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1928-1934 Bp. IX. ker. Teleki Blanka grófnő női felsőkereskedelmi iskola 3 db tablófotója (rajta Dr. Bakács István igazgató), 22x17 cm körül (karton: 33x24 cm körül)
1
16097.

1928-1934 Bp. IX. ker. Teleki Blanka grófnő női felsőkereskedelmi iskola 3 db tablófotója (rajta Dr. Bakács István igazgató), 22x17 cm körül (karton: 33x24 cm körül)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1930-40 Erdélyi magyar család csoportképe, férfi egyenruhában, jelzés nélküli fotó. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 17x23 cm
1
16099.

cca 1930-40 Erdélyi magyar család csoportképe, férfi egyenruhában, jelzés nélküli fotó. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 17x23 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1920-1940 Iskolai tablófotó, a rajta szereplők aláírásaival, fotó kartonon, Pesterzsébet, Murilló, sérült kartonnal, 17x12 cm, teljes: 33x25 cm
1
16101.

cca 1920-1940 Iskolai tablófotó, a rajta szereplők aláírásaival, fotó kartonon, Pesterzsébet, Murilló, sérült kartonnal, 17x12 cm, teljes: 33x25 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1944-1951 Vegyes fotónegatív tétel, kb. 50-60 db, családi fotók, életképek, nagyrészt az 1944. évből, külön-külön tasakokban, feliratozva (dátum, technikai adatok), 9x6 cm és 6x6 cm körüli méretben
1
16103.

1944-1951 Vegyes fotónegatív tétel, kb. 50-60 db, családi fotók, életképek, nagyrészt az 1944. évből, külön-külön tasakokban, feliratozva (dátum, technikai adatok), 9x6 cm és 6x6 cm körüli méretben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
4
 
1966 József Attila Általános Gimnázium IV.F osztályának tablófotója, lyukasztással, 22,5x30,5 cm
1
16104.

1966 József Attila Általános Gimnázium IV.F osztályának tablófotója, lyukasztással, 22,5x30,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse