Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 36

[Magyar Elek]: Az ínyesmester nagy szakácskönyve. Bp., 1955, Műszaki Könyvkiadó, 524 p. Kiadói félvászon-kötés, foltos, sérült borítóval, ragasztott gerinccel és címlappal.
20469.

Rufpreis:
3 000 HUF

S. Nagy Anikó: Istenek eledele. Történeketek a csokoládéról. Bp., 2014, Pauker Holding Kft. Kiadói kartonált kötés, gerinc sérült, egyébként jó állapotban.
20470.

Rufpreis:
4 000 HUF

Geissler, Richard:  Englisch für Kellner, Köche uns Hotelangestellte. 5. Auflage. München, 1959. Carl Gerber Verlag. 199 + [3] p. Angol-német gasztronómiai szótár és kifejezésgyűjtemény angolszász területen való tartózkodásokhoz és munkavállaláshoz. Kétnyelvű kiadványunk először 1951-ben látott napvilágot. Fűzve, színes, illusztrált kiadói borítóban. Jó példány.
20471.

Rufpreis:
2 400 HUF

Geissler, Richard:  Französisch für Kellner, Köche und Hotelangestelle. 4. Auflage. München, 1958. Carl Gerber Verlag. 168 + [2] p. Francia-német gasztronómiai szótár és kifejezésgyűjtemény francia és frankofón területen való tartózkodásokhoz és munkavállaláshoz. Kétnyelvű kiadványunk először 1950-ben látott napvilágot. Fűzve, színes, illusztrált kiadói borítóban. Jó példány.
20472.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hope Ricciotti-Vincent Connelly: The Pregnancy Cookbook. Revised and expanded. New York-London, 2002. W.W. Norton & Company. Kiadói papírkötés.
20474.

Rufpreis:
1 800 HUF

Michael Castleman: Gyógynövény enciklopédia Bp., 1995, Esély. Harmadik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
20475.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dr. Baross Endre (szerk.): Borászati zsebkönyv az 1944. évre. Negyvenötödik évfolyam. Bp., 1944, Tátrai-ny., 190+(20) p. Modern bőr-/műbőr-kötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel.
20476.

Rufpreis:
2 000 HUF

20477.

Rufpreis:
1 600 HUF

Töttös Gábor: A szekszárdi szőlő és bor. Szekszárd, 1987, szerzői. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
20478.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kovács Mária (szerk.): Csokoládés csodák. Több mint 200 csábító recept. Bp., 2006, Gabo. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, zsugorfóliában.
20480.

Rufpreis:
1 800 HUF

Csoma Zsigmond: Kertészet és polgárosodás. Az európai szőlészeti-borászati-kertészeti ismeretek oktatása, szaktanácsadása a Georgikonban és a Keszthelyi Uradalomban a 18. sz. végétől a 19. sz. közepéig. Centrál-Európa Alapítványi Könyvek sorozat 6. kötete. Bp., 1997, Centrál Európa Alapítvány. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésben.
20481.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1970 4 db Mirelite receptfüzet + 1 marhahús ételek
20483.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF