Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 325

Rápolti Lajos (1880-1954) 1918. "A közös munkában egyesült erővel 1918" egyoldalas bronz emlékérem (55mm) T:AU,XF ph
31364.

Rufpreis:
3 000 HUF

Renner Kálmán (1927-1994) 1970. "III. Soproni Temperöntési és Mintakészítési Napok" bronzozott fém emlékplakett (57x95mm) T:VF
31365.

Rufpreis:
800 HUF

Renner Kálmán (1927-1994) 1977. "Sopron 700 éves" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:AU,XF patina, ph.
31366.

Rufpreis:
1 600 HUF

31367.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Renner Kálmán (1927-1994) 1991. "Gróf Széchenyi István 200. születési évfordulójára - A Széchenyi Kör, a Széchenyi Társaság 1991 / A fiatalok tökéletes nevelése szabadságszerető hazában kötelesség" kétoldalas bronz emlékérem (98mm) T:UNC,AU
31368.

Rufpreis:
8 000 HUF

31369.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Weinwurm Antalnak Budapest - Az érdem jeléül" bronz díjérem Weinwurm Antal (1845-1918) fotográfus részére (141,40g/65mm) T:AU kis ph. Hungary 1885. "National Exposition at Budapest in 1885 / For Antal Weinwurm from Budapest - As the Sign of Merit" Br commemorative medallion. Sign.: István Schwartz (141,40g/65mm) C:AU small edge error
31370.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

31371.

Rufpreis:
8 000 HUF

31372.

Rufpreis:
1 000 HUF

Solymári Valkó László (1909-1984) 1960. "Tessedik Sámuel - 1742-1820 - Emlékérem / A Magyar Agrártudományi Egyesületben a szocialista mezőgazdaságért kifejtett kiváló tevékenységért" kétoldalas, öntött bronz emlékérem, névre szóló gravírozással (82mm) T:AU
31373.

Rufpreis:
6 000 HUF

Sz. Egyed Emma (1935-2016) DN A soproni Fabricius-ház belső udvarának loggiáját ábrázoló egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti tokban (135mm) T:AU
31374.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szabó Iván (1913-1998) 1972. "Györffy István Kollégium - NÉKOSZ - XXX" kétoldalas bronz emlékérem dísztokban, Illyés Gyula idézettel (90mm) T:AU
31375.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF