Militaria

Zahl der Lose: 68

1915. Ferenc József és II. Vilmos portréját ábrázoló zománcozott, bronz háborús propaganda jelvény, csak magyar és német nemzeti színek, az osztrák fekete-sárga nélkül! (24mm) T:AU Hungary 1915. Enamelled bronze war propaganda badge, depicting Franz Joseph and Wilhelm II, with only the hungarian and german national colors without the austrian black-yellow! (24mm) C:AU
32871.

Rufpreis:
8 000 HUF

32872.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya " jelzetlen Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Kautsch T:F törött karika, ütésnyom Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" Ag decoration without hallmark, with ribbon. Sign.: Kautsch C:F broken ring, ding NMK 302.
32873.

Rufpreis:
10 000 HUF

1918. "Sebesültek Érme" Zn kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: R. Placht T:XF  Hungary 1918. "Wound Medal" Zn decoration without ribbon. Sign.: R. Placht C:XF  NMK 328.
32874.

Rufpreis:
4 000 HUF

Osztrák-Magyar Monarchia ~1918. "In memoriam 1914-1918" felvarrható Zn sapkajelvény (65x37mm) T:XF kis oxidáció Austro-Hungarian Monarchy ~1918. "In memoriam 1914-1918" Zn sew-on cap badge (65x37mm) C:XF small corrosion
32875.

Rufpreis:
6 000 HUF

~1918. Károlyi Mihály arcéképét ábrázoló hadifém kampányjelvény(?) (30x24mm) T:AU
32876.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

1922. "Vitézi Jelvény" zománcozott bronz jelvény, szokásostól eltérő hátlapi pánttal, rajta "BOCZÁN KÁROLY CSOKONAI U 8" gyártói jelzéssel (58x39mm) T:AU,XF apró zománchiba Hungary 1922. "Badge of the Order of Vitéz" enamelled bronze badge, with an unusual band on the back, with "BOCZÁN KÁROLY CSOKONAI U 8" maker's mark (58x39mm) C:AU,XF small enamel error NMK 334.
32877.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

32878.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

~1930. "HR (Hadirokkant)" bronz zászlójelvény/botjelvény (23x33mm) T:AU
32880.

Rufpreis:
3 000 HUF

32881.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

1938. "Felvidéki Emlékérem - II. Rákóczi Ferenc" bronz emlékérem eredeti mellszalaggal + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem eredeti mellszalaggal. Szign.:BERÁN + 1941. "Délvidéki Emlékérem" Zn emlékérem modern mellszalaggal. Szign.: BERÁN L. T:AU,XF patina, kis oxidácó / Hungary 1938. "Commemorative Medal for the Liberation of Upper Hungary" bronze medal with original ribbon + 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with original ribbon. Sign.:BERÁN L. + 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" Zn medal with modern ribbon. Sign.:BERÁN L. C:AU,XF patina, small oxidation
32882.

Rufpreis:
10 000 HUF

32883.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF