Werbungen Zahl der Lose: 236
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3145105
17025
470
Advertisement
Vegyes italcímke tétel, közte nagyrészt csehszlovák darabokkal. 3167550
17026
470
Advertisement
cca 1930-1940 Senator szivarkapapír, 60 lap, komplett, bontatlan csomag, adójeggyel 3163522
17027
470
Advertisement
1937 A Nemzeti Egység Pártja keszthelyi nagygyűlése, szónoki emelvény, hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett fotó, 10×16 cm
3163547
17028
470
Advertisement
1956 Ostende, tornászok csoportképe (Tass Olga, Keleti Ágnes, Kertész Aliz, stb.), hátoldalon feliratozott fotó, sarkán törésnyom, 13×18 cm
3163477
17029
470
Advertisement
cca 1920-1930 Hennefeld jégszekrény, Szilágyi fotó, pecséttel jelzett Szilágyi műterméből, egyik sarkán sérülés, 16,5×13 cm
3166198
17030
470
Advertisement
cca 1930-1940 ,,Siker" Sorsjegy R.T. üzleti boríték, 11,5x9,5 cm
3167417
17031
470
Advertisement
cca 1950 4 db magyar hotelcímke, bőröndcímke: Gellért, Béke, Tata Malom szálló
3167413
17032
470
Advertisement
cca 1950 4 db magyar hotelcímke, böröndcímke: Astoria., Duna,
3167149
17033
470
Advertisement
cca 1890-1910 Illustrierter Specialkatalog über Laubsäge-Vorlagen, Kerbschnitz-Vorlagen, Vorlagen für Kleineisen-Arbeiten, Vorlagen f. Arbeiten c. Cagarrenkistenholz, Vorlagen für Holzbrand-Malerei. Német, francia és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Papírkötés, foltos borítóval, sérült gerinccel, két kijáró lappal, 72 p. 3167419
17034
470
Advertisement
cca 1960 7 db magyar hotelcímke, bőröndcímke, gyufa: Hotel Margitsziget, Royal, Continental
3082900
17035
470
600
Advertisement
2 darab süteményes fémdoboz, egyik retro kínai doboz, kopással, h: 22-27 cm 3101995
17036
470
Advertisement
cca 1940-1944 Gyógyszerreklám tétel, 5 db: Richter Gedeon Rt. Vasobroman tabletta doboz (használatlan), Dr. Wander Eucarbon tabletta használati utasítás (16 db-os vágatlan ív), stb.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF