Werbungen

Zahl der Lose: 236

Vegyes italcímke tétel, közte nagyrészt csehszlovák darabokkal.
17025.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1930-1940 Senator szivarkapapír, 60 lap, komplett, bontatlan csomag, adójeggyel
17026.

Rufpreis:
2 000 HUF

1937 A Nemzeti Egység Pártja keszthelyi nagygyűlése, szónoki emelvény, hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett fotó, 10×16 cm
17027.

Rufpreis:
3 000 HUF

1956 Ostende, tornászok csoportképe (Tass Olga, Keleti Ágnes, Kertész Aliz, stb.), hátoldalon feliratozott fotó, sarkán törésnyom, 13×18 cm
17028.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1920-1930 Hennefeld jégszekrény, Szilágyi fotó, pecséttel jelzett Szilágyi műterméből, egyik sarkán sérülés, 16,5×13 cm
17029.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1930-1940 ,,Siker" Sorsjegy R.T. üzleti boríték, 11,5x9,5 cm
17030.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1950 4 db magyar hotelcímke, bőröndcímke: Gellért, Béke, Tata Malom szálló
17031.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1950 4 db magyar hotelcímke, böröndcímke: Astoria., Duna,
17032.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1890-1910 Illustrierter Specialkatalog über Laubsäge-Vorlagen, Kerbschnitz-Vorlagen, Vorlagen für Kleineisen-Arbeiten, Vorlagen f. Arbeiten c. Cagarrenkistenholz, Vorlagen für Holzbrand-Malerei. Német, francia és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Papírkötés, foltos borítóval, sérült gerinccel, két kijáró lappal, 72 p.
17033.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1960 7 db magyar hotelcímke, bőröndcímke, gyufa: Hotel Margitsziget, Royal, Continental
17034.

Rufpreis:
2 400 HUF

2 darab süteményes fémdoboz, egyik retro kínai doboz, kopással, h: 22-27 cm
17035.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

cca 1940-1944 Gyógyszerreklám tétel, 5 db: Richter Gedeon Rt. Vasobroman tabletta doboz (használatlan), Dr. Wander Eucarbon tabletta használati utasítás (16 db-os vágatlan ív), stb.
17036.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF