Werbungen Zahl der Lose: 236
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3179932
17155
470
Advertisement
cca 1940 MOVE légoltalmi és felszerelési Kft. gázvédelmi eszközök reklám katalógus képekkel, egy kisplakáttal 40 p 3180097
17156
470
Advertisement
cca 1920 Arnheim S. J. páncélszekrény és tresor gyár képes termék katalógusa 28p. Zsinórfűzött papborítóval, aranyozott magyar címerrel. 24x16 cm Beragasztott ártáblázatokkal, kissé gyűrött. 3180191
17157
470
Advertisement
cca 1930 2 db reklám nyomtatvány: Werner Alajos és Mogyorossy Alajos hangszerkészítők díszes fejléces levele 3180200
17158
470
Advertisement
cca 1930 2 db reklám nyomtatvány: Riegler József papírnemű rt + Kozmaport útjelző reklám (Hajtva)
3179522
17159
470
24000
Advertisement
cca 1905 19 db Singer varrógép reklámlap, egyik oldalán New York City látványosságaival illusztrált, másik oldalán leírásokkal és Singer reklám szövegekkel; Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus hagyatékából; néhány kevés darabon apró lapszéli sérülésekkel
3179919
17160
470
3400
Advertisement
1934 3 fejléces számla és reklám levél (Magyar Telefon Hírmondó és Rádió Rt., nyilvános óra oszlop terve, Pethő zászló, Apponyi könyv
3182044
17161
470
Advertisement
cca 1905 össz. 10 db Singer varrógép reklámlap, egyik oldalán New York City látványosságaival illusztrált, másik oldalán leírásokkal és Singer reklám szövegekkel; Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus hagyatékából; 3 db (utólagos?) színezéssel, néhány kevés darabon apró lapszéli sérülésekkel
3183393
17162
470
Advertisement
cca 1970 ÁFOR (az egyetlen korabeli benzinkúthálózat) üzemi újságának címlaptervezete, montázs, jó állapotban, 29×19 cm
3183451
17163
470
Advertisement
1940 Deák és Horváth szűcsök számlalevele, dekoratív reklámjukkal, kitöltetlen 3183460
17164
470
Advertisement
1940 Bp., Müller Testvérek Vegyészeti Gyár Rt. dekoratív címeres levele alkalmazott fizetési megállapításával
3181945
17165
470
Advertisement
cca 1900 Trencsénteplic Gyógyfürdő fejléces levélpapír, rajta a fürdő látképével, használatlan 3183485
17166
470
Advertisement
1934 Laik Ferenc tűzifa, szén, gyümölcs és zöldségkereskedő szórólapja új üzlete megnyitásáról a II. kerületben a Batthyány utcában, hajtva Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF