Werbungen

Zahl der Lose: 236

cca 1940 MOVE légoltalmi és felszerelési Kft. gázvédelmi eszközök reklám katalógus képekkel, egy kisplakáttal 40 p
17155.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1920 Arnheim S. J. páncélszekrény és tresor gyár képes termék katalógusa 28p. Zsinórfűzött papborítóval, aranyozott magyar címerrel. 24x16 cm Beragasztott ártáblázatokkal, kissé gyűrött.
17156.

Rufpreis:
6 000 HUF
13

cca 1930 2 db reklám nyomtatvány: Werner Alajos és Mogyorossy Alajos hangszerkészítők díszes fejléces levele
17157.

Rufpreis:
2 800 HUF

cca 1930 2 db reklám nyomtatvány: Riegler József papírnemű rt + Kozmaport útjelző reklám (Hajtva)
17158.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1905 19 db Singer varrógép reklámlap, egyik oldalán New York City látványosságaival illusztrált, másik oldalán leírásokkal és Singer reklám szövegekkel; Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus hagyatékából; néhány kevés darabon apró lapszéli sérülésekkel
17159.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

1934 3 fejléces számla és reklám levél (Magyar Telefon Hírmondó és Rádió Rt., nyilvános óra oszlop terve, Pethő zászló, Apponyi könyv
17160.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

cca 1905 össz. 10 db Singer varrógép reklámlap, egyik oldalán New York City látványosságaival illusztrált, másik oldalán leírásokkal és Singer reklám szövegekkel; Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus hagyatékából; 3 db (utólagos?) színezéssel, néhány kevés darabon apró lapszéli sérülésekkel
17161.

Rufpreis:
12 000 HUF

cca 1970 ÁFOR (az egyetlen korabeli benzinkúthálózat) üzemi újságának címlaptervezete, montázs, jó állapotban, 29×19 cm
17162.

Rufpreis:
4 000 HUF

1940 Deák és Horváth szűcsök számlalevele, dekoratív reklámjukkal, kitöltetlen
17163.

Rufpreis:
2 000 HUF

1940 Bp., Müller Testvérek Vegyészeti Gyár Rt. dekoratív címeres levele alkalmazott fizetési megállapításával
17164.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

cca 1900 Trencsénteplic Gyógyfürdő fejléces levélpapír, rajta a fürdő látképével, használatlan
17165.

Rufpreis:
5 000 HUF

1934 Laik Ferenc tűzifa, szén, gyümölcs és zöldségkereskedő szórólapja új üzlete megnyitásáról a II. kerületben a Batthyány utcában, hajtva
17166.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF