Flohmarkt Zahl der Lose: 325
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3180661
13045
470
Flea Market
1950/51, Orion 221 rádió, 30x19x23 cm /// A készülék egy 4+1 csöves szuper rendszerű készülék, peremcsapos csövekkel. Ezeket a csőtípusokat az 50-es évek elején több rádiókészülékben is alkalmazták, de nem váltak be. A rimlock csöveknek 8 lábuk van. Alsó részükön üvegből formált csap található, amely sérülékeny volt a csövek ki-be helyezésekor. A foglalatuk is ennek megfelelően speciális. Az előlapon helyezkedik el a bekapcsolóval egybeépített hangerőszabályzó és a hullámváltó gombja. Az állomáskereső gombja a doboz oldalán található. A dobozának formai kialakítása "kedvessé" teszi a rádiót, sok gyűjtő örül ennek a méretében kis készüléknek. Rádiócsövek: ECH42, 2xEAF42, EL41, AZ41" 3181647
13046
470
Flea Market
Réz kétágú gyertyatartó, 21x15,5 cm 3181640
13047
470
Flea Market
Antik ezüstözött alpakka morzsalapát kefével, h: 23,5 cm
3176848
13048
470
Flea Market
Szecessziós alpakka kínáló és kúrapohár, előbbi nem beleillő üvegbetéttel, fedéllel, 24x14 cm, m: 12,5 cm
3177149
13049
470
Flea Market
Győri 5kg-os asztali mérleg, h: 43,5 cm 3177102
13050
470
Flea Market
Antik doboz, kulccsal, 15x10x8 cm 3176961
13051
470
6500
Flea Market
Hattyú alakú üveg asztaldísz, és hattyú alakú ékszertartó, m: 7-8 cm
3176971
13052
470
14000
Flea Market
Antik olajecet kínáló 2 klf dugós üveggel, m: 21,5 cm
3176859
13053
470
Flea Market
9 db színházi amerikai poszter reprint 30x42 cm 3176913
13054
470
6500
Flea Market
Bányász asztaldísz. Tömörített fazúzalék, fém rátétekkel, jelzett, m: 20,5 cm 3176933
13055
470
3400
Flea Market
6 darab fényszűrő + filmvágó eszközök 3176896
13056
470
Flea Market
Antik ezüstözött gyertyatartó, m: 22,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF