Flohmarkt

Zahl der Lose: 325

Indiai fali levéltartó, m: 25 cm
13130.

Rufpreis:
1 600 HUF

Zománcozott fém váza, kis sérülésekkel, m: 16 cm
13131.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Antik szita, d: 21 cm
13132.

Antik szita, d: 21 cm

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Solingen nagyméretű spaghetti villa, bontatlan csomagolásban, h: 31 cm
13133.

Rufpreis:
1 000 HUF

Virágok. Fa intarzia, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 42×27 cm
13134.

Rufpreis:
3 000 HUF

50 darab kegytárgy medál, klf méretben, berakóban elrendezve
13135.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1960 "Érvényes jegy nélkül utazók pótdíjat fizetnek!" tömegközlekedési karton figyelmeztető tábla, kisebb sérülésekkel, 14×33 cm
13136.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

4 db New York City részleteit ábrázoló kép. Fotó után készült nyomat, faroston. XX. sz. vége/XXI. sz. eleje. 65x30 és 40x20 cm méretekben. Egyik sérült, többi kissé kopott.
13137.

Rufpreis:
3 000 HUF

Feszület, biszkvit porcelán Jézussal, sérüléssel, 28x15 cm
13138.

Rufpreis:
3 000 HUF

Japán mintás lakkozott fa kínáló, kopásokkal, jelzés nélkül, d: 30 cm
13139.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

cca 1979 AKA Electric MA 1-G német (NDK) gyártmányú elektromos masszázsgép. Tartozékaival, használati útmutatóval, eredeti tokjában. Jó állapotban, nincs kipróbálva.
13140.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1982-1987 IVV Wanderung PS Schwedelbach, német muzsikus / zenész figurák, 6 db. Műgyanta, közte egy-két sérült, m: 13 - 15 cm
13141.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF