Flohmarkt Zahl der Lose: 325
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3184174
13130
470
Flea Market
Indiai fali levéltartó, m: 25 cm 3184183
13131
470
3200
Flea Market
Zománcozott fém váza, kis sérülésekkel, m: 16 cm
3184230
13132
470
3200
Flea Market
3184481
13133
470
Flea Market
Solingen nagyméretű spaghetti villa, bontatlan csomagolásban, h: 31 cm
3178239
13134
470
Flea Market
Virágok. Fa intarzia, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 42×27 cm
3163538
13135
470
Flea Market
50 darab kegytárgy medál, klf méretben, berakóban elrendezve 3182988
13136
470
28000
Flea Market
cca 1960 "Érvényes jegy nélkül utazók pótdíjat fizetnek!" tömegközlekedési karton figyelmeztető tábla, kisebb sérülésekkel, 14×33 cm
3184039
13137
470
Flea Market
4 db New York City részleteit ábrázoló kép. Fotó után készült nyomat, faroston. XX. sz. vége/XXI. sz. eleje. 65x30 és 40x20 cm méretekben. Egyik sérült, többi kissé kopott.
3036327
13138
470
Flea Market
Feszület, biszkvit porcelán Jézussal, sérüléssel, 28x15 cm
2921143
13139
470
Flea Market
Japán mintás lakkozott fa kínáló, kopásokkal, jelzés nélkül, d: 30 cm
3074879
13140
470
Flea Market
cca 1979 AKA Electric MA 1-G német (NDK) gyártmányú elektromos masszázsgép. Tartozékaival, használati útmutatóval, eredeti tokjában. Jó állapotban, nincs kipróbálva.
3075091
13141
470
Flea Market
cca 1982-1987 IVV Wanderung PS Schwedelbach, német muzsikus / zenész figurák, 6 db. Műgyanta, közte egy-két sérült, m: 13 - 15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF