Drucksachen Zahl der Lose: 343
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3103924
18282
470
Printed Materials
3103921
18283
470
Printed Materials
3144418
18284
470
Printed Materials
3168108
18285
470
3200
Printed Materials
Vegyes építészeti témájú illusztráció tétel, foltos lapok
3183623
18286
470
Printed Materials
3 db régi metszetekről készült nyomat (Felvidéki várak): Érsekújvár, Léva és Beczkó vára, lapméret: 26,5x17,5 cm 3184265
18287
470
Printed Materials
Vegyes szentkép tétel, 3 db, közte fametszetek, és litho, 14x8 cm és 13x8 cm közötti méretben 3184259
18288
470
Printed Materials
Vegyes szentkép tétel, 4 db, közte fametszetek, és 1 acélmetszet, 16x10 cm és 12x8 cm közötti méretben 3184266
18289
470
Printed Materials
Vegyes szentkép tétel, 4 db, közte lithók, és egy modernebb nyomat, közte sérültek, 13x9 cm és 9x6 cm közötti méretben. + 1932 Lelkigyakorlat emléklap, 14x9 cm
3180633
18290
470
Printed Materials
Vegyes szentkép és vallási témájú nyomtatvány tétel, össz. 20 db, közte Kozma Ferenc (1902-1975) plébános, teológiai tanár autográf sorai és aláírása egy szentkép hátoldalán, ill. a XXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus himnusza 3183783
18291
470
Printed Materials
3184561
18292
470
Printed Materials
15 darabos vegyes szentkép tétel + 2 darab Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" bronz kitűző. 3163770
18293
470
Printed Materials
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF