Drucksachen

Zahl der Lose: 343

18282.

Rufpreis:
1 600 HUF

18283.

Rufpreis:
1 600 HUF

18284.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vegyes építészeti témájú illusztráció tétel, foltos lapok
18285.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

3 db régi metszetekről készült nyomat (Felvidéki várak): Érsekújvár, Léva és Beczkó vára, lapméret: 26,5x17,5 cm
18286.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vegyes szentkép tétel, 3 db, közte fametszetek, és litho, 14x8 cm és 13x8 cm közötti méretben
18287.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes szentkép tétel, 4 db, közte fametszetek, és 1 acélmetszet, 16x10 cm és 12x8 cm közötti méretben
18288.

Rufpreis:
2 800 HUF

Vegyes szentkép tétel, 4 db, közte lithók, és egy modernebb nyomat, közte sérültek, 13x9 cm és 9x6 cm közötti méretben. + 1932 Lelkigyakorlat emléklap, 14x9 cm
18289.

Rufpreis:
1 800 HUF

Vegyes szentkép és vallási témájú nyomtatvány tétel, össz. 20 db, közte Kozma Ferenc (1902-1975) plébános, teológiai tanár autográf sorai és aláírása egy szentkép hátoldalán, ill. a XXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus himnusza
18290.

Rufpreis:
1 200 HUF

21 db vegyes szentkép
18291.

21 db vegyes szentkép

Rufpreis:
1 600 HUF

15 darabos vegyes szentkép tétel + 2 darab Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" bronz kitűző.
18292.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes szentkép tétel
18293.

Vegyes szentkép tétel

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF