Drucksachen

Zahl der Lose: 343

1958 N. Sz. Hruscsov beszélgetése I. McDonalddal, a Times című angol lap külpolitikai szerkesztőjével. A Szovjet Híradó II. évf. 4. számának melléklete. Tűzött papírkötés, kissé viseltes állapotban, 8 p.
18196.

Rufpreis:
1 000 HUF

1959-1963 3 db újság (Magyar Nemzet, Népszabadság), a címlapokon a Kennedy-gyilkossággal kapcsolatos hírekkel + Hruscsov látogatása az Egyesült Államokban
18197.

Rufpreis:
1 400 HUF

1959-1975 Vegyes különlenyomat tétel, 7 db. Közte: Gerevich László: A régészettudomány helyzetéről, Sarolta B. Szathmári: Das spätawarische Fundamaterial der Randgebiete, Gergely Pál: Arany János akadémiai titoknoki és főtitkári működése... stb. Közte 2 dedikált is: Szatmári B. Sarolta, Gergely Pál.) Változó állapotban.
18198.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1960 3 db vintage női divatkép, ofszet nyomat, papír, 34x24 cm
18199.

Rufpreis:
2 800 HUF

1962 Labdarúgás c. folyóirat 5 db száma: VIII. évf. 4., 7., 10., 11., 12. sz., 1962. április-december. Fekete-fehér fotókkal a címlapokon a Vasas bajnokcsapata, Mészöly Kálmán, stb. Kiadói tűzött papírkötés, nagyrészt jó állapotban.
18201.

Rufpreis:
1 800 HUF

1962-63 NB I.labdarúgó bajnokság évad bemutató füzet 31p.
18202.

Rufpreis:
2 000 HUF

18203.

Rufpreis:
1 200 HUF

1965 3 db vintage női divatkép, ofszet nyomat, papír, 34x23,5 cm
18204.

Rufpreis:
2 800 HUF

1965 21 db Bundesliga labdarúgó kártyák sok duplummal, összesen 6 féle / Budesliga football cards
18205.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1965-1980 Dunaújváros, francia nyelvű, képes idegenforgalmi ismertető prospektus, kihajtva: 42x30,5 cm
18206.

Rufpreis:
1 600 HUF

1966 3 db vintage női divatkép, ofszet nyomat, papír, 34x23,5 cm
18207.

Rufpreis:
2 800 HUF

1966 Magyar meseíró a tizenhatodik században, Heltai Gáspár emlékkiállítás a Petőfi Irodalmi Múzeumban, kiállítási prospektus, kihajtva: 39,5x21 cm
18208.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF