11098.
Beendet 470. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD
Váczi jelzéssel (Váczi András?): Expresszív kép. Olaj, fa. Apró felületi sérülésekkel 50x50 cm