10975.
Beendet 470. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
38 000 HUF
102,98 EUR, 118,75 USD
S Kischkin (?) jelzéssel: Lovasszán a hóviharban. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 70x101 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!