11008.
Beendet 470. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
30 000 HUF
81,30 EUR, 93,75 USD
Durval Pereira jelzéssel: Hegyvidéki város sétálókkal. Olaj, vászon. Vakráma nélkül. Kissé sérült. 60x73 cm.