19202.
Beendet 470. Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
3 600 HUF
9,76 EUR, 11,25 USD
Király Dezső: A korszerű gimnasztika és játék kézikönyve. 42 óratervvel. Bp., 1941. Szeged Városi Nyomda. DEDIKÁLT. 183 + (2)p. Kiadói aranyozott vászonkötésben