Tétel

Rufpreis:

8 000 HUF

Beschreibung:

Szent Biblia, az az Istennek Ó és Új Testamentomában, foglaltatott egész Szent Írás. Ford.: Károli Gáspár, ... XXIIIdik kiadás. Pest, 1837, Trattner és Károlyi, 2+2038+2+684 [kéthasábos számozás] p. Korabeli egészbőr-kötés, kopott, sérült borítóval és gerinccel, a könyvtest elvált a borítótól, az első 7 lap (21/22. lapig) és az utolsó 3 lap levált a könyvtestről, sérült, közte részben hiányos is, a könyvtest szétvált, foltos lapokkal, kis szúette lyukakkal. Az Újszövetség nem teljes, 694 oldalban lenne teljes! Értő kezek gondos restaurálására szorul.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert