19022.
Beendet 470. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Merlin Moore Taylor (1886-1939): A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Ford.: Halász Gyula. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1926], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 1 t.+ 186+(3) p.+ 19 t.+ 1 térkép. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon sorozatkötésben, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, az előzéklapon ajándékozási bejegyzéssel.