20210.
Beendet 470. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
3 800 HUF
10,30 EUR, 11,88 USD
Kedvessy György: Gyógyszervizsgálat. Különös figyelemmel a galenusi gyógyszerkészítményekre. Mozsonyi Sándor előszavával. Bp., 1947, Egyetemi, XI+354 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.