Flohmarkt Zahl der Lose: 527
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3173939
13416
469
3800
Flea Market
MTS. (Magyar Testnevelési és Sportszövetség) VII. ker. Természetbarát Szövetség túra kupája, ezüstözött alpakka vándorserleg, 1963. és 1968. közötti győztesek gravírozásával. Kopott, kissé deformált, m: 27,5 cm
3173133
13417
469
Flea Market
Retró csehszlovák bőrönd, jelzett: Kazeto Czechoslovakia, külföldi címkékkel, kulcs nélkül, kissé kopottas, belső borítása részben sérült, foltos, 50x37x12 cm 3175641
13418
469
Flea Market
Ligeti Róbert: Csipkerózsika (Olvass magadnak! sorozat). A könyv nyomtatásánál a nyomdai folyamat során használt, a könyv borítóját, oldalait ábrázoló, átlátszó műanyag fóliák, össz. 11 db, hengerbe feltekerve.
3074578
13419
469
Flea Market
Atmosophere nagy méretű női válltáska. Műbőr, jó állapotban 60 cm
3081307
13420
469
Flea Market
Orosz faragott fa tárolóedény, m: 13 cm
3128927
13421
469
Flea Market
Kis fa zománcfestett hozományládika, benne csipkékkel, 22x12x11 cm
3109795
13422
469
Flea Market
3125597
13423
469
4400
Flea Market
Antik fotóállvány, h: 48 cm
2833544
13424
469
Flea Market
Varensia parfüm tartalommal.
2927863
13425
469
Flea Market
Atlas Master 2 darab 2 kg súly, d: 16 cm 2985308
13426
469
Flea Market
20 darab fa szalvétagyűrű, 4x3,5 cm, jó állapotban
2968175
13427
469
Flea Market
5 darab köszörűkorong + vágólap
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF