https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 438

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1923 3 db magyar lóverseny újság Magyar Turf, Handicap
1
17969.

1923 3 db magyar lóverseny újság Magyar Turf, Handicap

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1923-1928 A Képes Krónika c. hetilap 7 db száma, változó állapotban
1
17970.

1923-1928 A Képes Krónika c. hetilap 7 db száma, változó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyar Bibliofil Szemle. 1924-1925. Évnegyedes folyóirat. Szerkeszti Dr. Dézsi Lajos-Síkabonyi Antal. I. évf. 3-4 szám. + II. Évf. 1-4 szám ok. Összesen 4 kötet. Több évfolyama nem jelent meg. Az első évfolyam számait Kozma Lajos könyvdíszei díszítik. Kiadói papírborítóval az első szám borítója kissé sérült. Ritka!
1
17971.

Magyar Bibliofil Szemle. 1924-1925. Évnegyedes folyóirat. Szerkeszti Dr. Dézsi Lajos-Síkabonyi Antal. I. évf. 3-4 szám. + II. Évf. 1-4 szám ok. Összesen 4 kötet. Több évfolyama nem jelent meg. Az első évfolyam számait Kozma Lajos könyvdíszei díszítik. Kiadói papírborítóval az első szám borítója kissé sérült. Ritka!

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1924 A Jézustársasági Kalocsai Stephaneum növendékei 1924-25- 9p. Ceruzás beírásokkal
1
17972.

1924 A Jézustársasági Kalocsai Stephaneum növendékei 1924-25- 9p. Ceruzás beírásokkal

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1924 Badewelt folyóirat 1924/28-29. száma, képekkel, reklámokkal, 23p
1
17973.

1924 Badewelt folyóirat 1924/28-29. száma, képekkel, reklámokkal, 23p

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1925 BŐK Bolondos Ötletek Képekkel 2 db újság
1
17974.

1925 BŐK Bolondos Ötletek Képekkel 2 db újság

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
ca 1925 Czechoslovakei Bűcher- Autographen Asichten V. A. Heck Antikvárium katalógusa. 29p.
1
17975.

ca 1925 Czechoslovakei Bűcher- Autographen Asichten V. A. Heck Antikvárium katalógusa. 29p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1925 Alföldi Magvető. 1925 1. szám. Kiadja: a Tiszántúli Mezgazdasági Kamara. Debrecen, 1925., "Pátria." Kiadói papírkötés, az elülső borító leszakadt. + Benne két hiányos újsággal.
1
17976.

1925 Alföldi Magvető. 1925 1. szám. Kiadja: a Tiszántúli Mezgazdasági Kamara. Debrecen, 1925., "Pátria." Kiadói papírkötés, az elülső borító leszakadt. + Benne két hiányos újsággal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1926 Erdélyi Helikon próbakötet I. évf 6. szám. Főszerk.: Kós Károly. + II. évf 10. szám.
1
17977.

1926 Erdélyi Helikon próbakötet I. évf 6. szám. Főszerk.: Kós Károly. + II. évf 10. szám.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
3
 
cca 1927 Legjobb könyvek. A szépirodalom és tudományos irodalom köréből. 36. sz. könyvjegyzék. Szerk.: Pikler Blanka, Dr. Braun Róbert. Második bővített és javított kiadás. Bp., é.n.. Lantos R.-T. Könyvesboltja. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kissé szakadt és kissé foltos borítóval.
1
17978.

cca 1927 Legjobb könyvek. A szépirodalom és tudományos irodalom köréből. 36. sz. könyvjegyzék. Szerk.: Pikler Blanka, Dr. Braun Róbert. Második bővített és javított kiadás. Bp., é.n.. Lantos R.-T. Könyvesboltja. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kissé szakadt és kissé foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
400 HUF
1,08
EUR
,
1,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1915 Budapest Székesfőváros Gázművei. Ripka Ferenc Dr. központi igazgató jelentése a Gázművek 1914. évi számadásairól. Bp., 1915, Budapest Székesfőváros Házinyomdája, 1 sztl. lev.+ 54 p.+ 3 (kihajtható) t.+ (4) p. Kiadói tűzött papírkötés, minimálisan foltos borítóval.
1
17979.

1915 Budapest Székesfőváros Gázművei. Ripka Ferenc Dr. központi igazgató jelentése a Gázművek 1914. évi számadásairól. Bp., 1915, Budapest Székesfőváros Házinyomdája, 1 sztl. lev.+ 54 p.+ 3 (kihajtható) t.+ (4) p. Kiadói tűzött papírkötés, minimálisan foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1928 Az Est Hármaskönyve, kiadói papírkötésben, kissé kopottas állapotban
1
17980.

1928 Az Est Hármaskönyve, kiadói papírkötésben, kissé kopottas állapotban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
2
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse