Magyar Bibliofil Szemle. 1924-1925. Évnegyedes folyóirat. Szerkeszti Dr. Dézsi Lajos-Síkabonyi Antal. I. évf. 3-4 szám. + II. Évf. 1-4 szám ok. Összesen 4 kötet. Több évfolyama nem jelent meg. Az első évfolyam számait Kozma Lajos könyvdíszei díszítik. Kiadói papírborítóval az első szám borítója kissé sérült. Ritka!
cca 1927 Legjobb könyvek. A szépirodalom és tudományos irodalom köréből. 36. sz. könyvjegyzék. Szerk.: Pikler Blanka, Dr. Braun Róbert. Második bővített és javított kiadás. Bp., é.n.. Lantos R.-T. Könyvesboltja. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kissé szakadt és kissé foltos borítóval.
1915 Budapest Székesfőváros Gázművei. Ripka Ferenc Dr. központi igazgató jelentése a Gázművek 1914. évi számadásairól. Bp., 1915, Budapest Székesfőváros Házinyomdája, 1 sztl. lev.+ 54 p.+ 3 (kihajtható) t.+ (4) p. Kiadói tűzött papírkötés, minimálisan foltos borítóval.