https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Antik

Zahl der Lose: 259

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Virágot formázó falikar. Réz, fa talapzattal, fodros tejüveg búrával, 40x36 cm
1
12507.

Virágot formázó falikar. Réz, fa talapzattal, fodros tejüveg búrával, 40x36 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
EUR
,
29,69
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szecessziós mennyezeti lámpa. Bronz, homokfújt üveg búrával, új kábelezéssel, korának megfelelő állapotban, a búrán kis csorba, h: 75 cm
1
12508.

Szecessziós mennyezeti lámpa. Bronz, homokfújt üveg búrával, új kábelezéssel, korának megfelelő állapotban, a búrán kis csorba, h: 75 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
EUR
,
34,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Márvány íróasztali toll és tintatartó, réz díszítéssel, tolltartó leesett, 30x23 cm
1
12509.

Márvány íróasztali toll és tintatartó, réz díszítéssel, tolltartó leesett, 30x23 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
EUR
,
26,56
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antik dohány kínáló, ón, hibátlan üveg betéttel. 30 cm
1
12510.

Antik dohány kínáló, ón, hibátlan üveg betéttel. 30 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagyméretű csillár. Elegáns bronz csillár, 6 tölcsér alakú égővel,középső tányér plasztikus nagyméretű gyümölcs füzérrel díszitve, már modern kábelezéssel, szép régi patinával. Működik, korának megfelelő szép állapotban.. d: 50cm
1
12511.

Nagyméretű csillár. Elegáns bronz csillár, 6 tölcsér alakú égővel,középső tányér plasztikus nagyméretű gyümölcs füzérrel díszitve, már modern kábelezéssel, szép régi patinával. Működik, korának megfelelő szép állapotban.. d: 50cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
EUR
,
150,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Antik sétapálca. Csontszínű markolattal, jelzett ezüst (Ag) karikával szerelve, feketére pácolt fa, h: 92 cm
1
12512.

Antik sétapálca. Csontszínű markolattal, jelzett ezüst (Ag) karikával szerelve, feketére pácolt fa, h: 92 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antik kínáló. Festett fémlemez, üvegbetéttel. Kopott, betéten pattanásokkal, d: 20 cm, m: 9,5 cm
1
12513.

Antik kínáló. Festett fémlemez, üvegbetéttel. Kopott, betéten pattanásokkal, d: 20 cm, m: 9,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antik art deco gyertyatartó ébenfa fogóval, gyufatartó résszel, pótolt üvegbetéttel, ezüstözött, kopott, horpadt, 11x6x9 cm
1
12514.

Antik art deco gyertyatartó ébenfa fogóval, gyufatartó résszel, pótolt üvegbetéttel, ezüstözött, kopott, horpadt, 11x6x9 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
EUR
,
34,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szecessziós parfümtartó szett, 3 db nem hozzáillő csiszolt dugós üveg tégely, ezüstözött tartón, jelzés nélkül, kopással, 23x14 cm
1
12515.

Szecessziós parfümtartó szett, 3 db nem hozzáillő csiszolt dugós üveg tégely, ezüstözött tartón, jelzés nélkül, kopással, 23x14 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antik gyertyatartó, 2db. Antik asztali tömör bronz gyertyatartó pár, talp figurális vadállat ( nagymacska), század eleji, finom patinával,szép állapotban. 18 x12.5cm
1
12516.

Antik gyertyatartó, 2db. Antik asztali tömör bronz gyertyatartó pár, talp figurális vadállat ( nagymacska), század eleji, finom patinával,szép állapotban. 18 x12.5cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szecessziós bronz hamuzó, pelikán díszítménnyel, kopással, m: 15x12x14 cm
1
12517.

Szecessziós bronz hamuzó, pelikán díszítménnyel, kopással, m: 15x12x14 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Antik kosárka. Antik asztali alumínium kosárka, korai art-deco, század eleji, amikor készült, az alumínium tárgyak drágábbak voltak a színezüstnél az alumínium előállítási nehézségei miatt.Csiszolt eredeti üvegbetéttel,nagyon jól megőrzött állapotban,oxidáció mentes, fülén jelzett:"Prima Aluminium Excelsior".4db sárga korai plasztik golyó lábakon. Szép állapotban. 20x19.5cm
1
12518.

Antik kosárka. Antik asztali alumínium kosárka, korai art-deco, század eleji, amikor készült, az alumínium tárgyak drágábbak voltak a színezüstnél az alumínium előállítási nehézségei miatt.Csiszolt eredeti üvegbetéttel,nagyon jól megőrzött állapotban,oxidáció mentes, fülén jelzett:"Prima Aluminium Excelsior".4db sárga korai plasztik golyó lábakon. Szép állapotban. 20x19.5cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse