https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antik Zahl der Lose: 259
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2790932
12507
469
0
9500
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Virágot formázó falikar. Réz, fa talapzattal, fodros tejüveg búrával, 40x36 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2790957
12508
469
0
11000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Szecessziós mennyezeti lámpa. Bronz, homokfújt üveg búrával, új kábelezéssel, korának megfelelő állapotban, a búrán kis csorba, h: 75 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2779492
12509
469
0
8500
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Márvány íróasztali toll és tintatartó, réz díszítéssel, tolltartó leesett, 30x23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2778576
12510
469
0
8000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Antik dohány kínáló, ón, hibátlan üveg betéttel. 30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2844780
12511
469
0
48000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Nagyméretű csillár. Elegáns bronz csillár, 6 tölcsér alakú égővel,középső tányér plasztikus nagyméretű gyümölcs füzérrel díszitve, már modern kábelezéssel, szép régi patinával. Működik, korának megfelelő szép állapotban.. d: 50cm 3053968
12512
469
0
15000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Antik sétapálca. Csontszínű markolattal, jelzett ezüst (Ag) karikával szerelve, feketére pácolt fa, h: 92 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3054020
12513
469
0
12000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Antik kínáló. Festett fémlemez, üvegbetéttel. Kopott, betéten pattanásokkal, d: 20 cm, m: 9,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3044217
12514
469
0
11000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Antik art deco gyertyatartó ébenfa fogóval, gyufatartó résszel, pótolt üvegbetéttel, ezüstözött, kopott, horpadt, 11x6x9 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3039627
12515
469
0
14000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Szecessziós parfümtartó szett, 3 db nem hozzáillő csiszolt dugós üveg tégely, ezüstözött tartón, jelzés nélkül, kopással, 23x14 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2844772
12516
469
0
16000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Antik gyertyatartó, 2db. Antik asztali tömör bronz gyertyatartó pár, talp figurális vadállat ( nagymacska), század eleji, finom patinával,szép állapotban. 18 x12.5cm
Das Lot is nicht erreichbar
3039638
12517
469
0
10000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Szecessziós bronz hamuzó, pelikán díszítménnyel, kopással, m: 15x12x14 cm 2844318
12518
469
0
12000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Antik kosárka. Antik asztali alumínium kosárka, korai art-deco, század eleji, amikor készült, az alumínium tárgyak drágábbak voltak a színezüstnél az alumínium előállítási nehézségei miatt.Csiszolt eredeti üvegbetéttel,nagyon jól megőrzött állapotban,oxidáció mentes, fülén jelzett:"Prima Aluminium Excelsior".4db sárga korai plasztik golyó lábakon. Szép állapotban. 20x19.5cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse