Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 329
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3040980
11024
469
30000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kön... 898 jelzéssel: A világosi csatamező a Petőfi emlékkel. Akvarell, papír. Jelzett, üvegezett keretben 17x30 cm
2958691
11025
469
Havas (Havas Elza v. Vilma?) jelzéssel: Lóportré. Olaj, vászon, apró sérüléssel. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 31,5x22 cm
2259279
11026
469
A Grasemann jelzéssel: Tisztás. Olaj, farost. Fa keretben. 34x48 cm.
2980621
11027
469
Mihályi Balogh jelzéssel: Őszi táj. Olaj, vászon, kartonon. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 26,5x31 cm
2980648
11028
469
4200
Záhonyi jelzéssel: Tere-fere. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 26x30 cm 2926535
11029
469
8500
3130483
11030
469
KJ jelzéssel, XX. sz. közepe: Popeye vízbe ugrik. Akvarell, papír. 26x37 cm. Üvegezett fakeretben.
3130481
11031
469
KJ jelzéssel, XX. sz. közepe: Popeye pipázik és spenótot eszik. Akvarell, papír. 26x37 cm. Üvegezett fakeretben.
3130476
11032
469
KJ jelzéssel, XX. sz. közepe: Popeye. Akvarell, papír. 26x37 cm. Üvegezett fakeretben.
3130474
11033
469
KJ jelzéssel, XX. sz. közepe: Donald kacsa horgászik. Akvarell, papír. 26x37 cm. Üvegezett fakeretben.
3134495
11034
469
Simonyi J jelzéssel: Csendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 29×20 cm
2747645
11035
469
9500
J. Brooks jelzéssel: Tengerparti hangulat. Olaj, vászon, faroston. Dekoratív fakeretben. 53x63 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF